Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urulogia? Vizsgalatok?

Urulogia? Vizsgalatok?

Figyelt kérdés

15/f (elnezest az ekezetek miatt)


Attolt tartok h hugycsogyulladasom lesz, szoval el kell mennem urulogushoz, de elegge szegyenlos vagyok es furcsa belegondolnom hogy ott fogdoshatjak is a farkamat, meg meg apamnak nem mertem elmondani. Meg tudná valaki mondani ilyen esetben milyen vizsgalatokat szoktak csinalni.



2017. aug. 24. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Az minimum, hogy deréktól lefele meztelen leszel, de ne félj tőle... ultrahangos vizsgalatok vannak már...

Ánno en is ideges voltam elötte, de nem kellett volna az lennem, semmi az egesz...

2017. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
utánaolvastál?Vagy miért gondolod,hogy ez van neked?
2017. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen utánaolvastam
2017. aug. 24. 18:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Ultrahang vizsgálat. Semmi különös.
2017. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem mersz szólni otthon,akkor is mivel fiatalkorú vagy elmehetsz urológushoz egyedúl,nem kell otthon szólni,mivel írtad szégyenlős is vagy akkor jó ha tudod férfi orvosok vannak urológián.
2017. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Húgycsögyúlladásnál tuti vesznek tampont az urethraból, vizelet vizsgálás... szerinten ne szólj apádnak, nem oldja meg azt ö sehogy, orvoshoz meg már mehetsz... a múltkor írtam itt egy 17 éves fiúval, ismétlem 17 évessel, akit mind két szülö elkísérte az általánoshoz és urológushoz is és végignézték a 17 éves fiúk kivizsgálását, akit az zavarta, hogy nagyon összement neki :-O... szerintem ez már bezeges
2017. aug. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os ez nagyon durva,de a gyerek,meg az ősei se voltak szàzasok.Égő
2017. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja... én napokat nem tudtam túl lélegezni, mikor még ö azt védte, hogy ez normális a szülei... és még olyan kérdést tett itt fel, hogy másnak is összement e, mert öt az zavarta... nagyon beteg
2017. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja gàz a gyerek.
2017. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!