Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Voltam biciklizni és egy...

Voltam biciklizni és egy nagyobb kavicson átmentem és feldobott a bicikli és leérkezésnél a végbélnyílás és a herezacskó közötti részre érkeztem és ezután vér jött ki a péniszemből. Ez mitől lehet? 17/F

Figyelt kérdés
Nem fájt egyátalán csak mikor leérkeztem éreztem hogy valami kijött. A többiekenek mondtam is hogy na bakker akkorát ugrattam hogy behugyoztam. Aztán félre álltunk hogy megnézzem hogy tényleg bevizeltem vagy csak úgy érzeztem és aztán láttam hogy vér. Utána pisiltem de annak csak a legeleje volt véres utána rendes színe volt.

2017. aug. 30. 05:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet a herék ütődése miatt.
2017. aug. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Csak az erős trauma miatt, máskor jobban vigyázz!
2017. aug. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Az ütődés miatt megpattanhatott egy hajszálér, ha azóta nincs vérzés, akkor megúsztad.
2017. aug. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
A gáttájéknál ért nagyobb erejű ütődés a proszta sérülését jelenti, a tünetek nem jelennek meg azonnal. Fordúlj vele orvoshoz, urológia szakrendelésre, beutaló nem szükséges.
2017. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is prosztata,menj urológushoz, hogy kizárjon mindent és megnyugodhass.
2017. szept. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!