Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastia műtét? 14/f

Gynecomastia műtét? 14/f

Figyelt kérdés

Szeptemberben át fogok esni egy ilyen típusú műtéten. Ennek természetesen örülök, de nem szeretném, ha osztálytársaim tudomást szereznének róla, ezért kérnék segítséget, hogy mit mondhatnék/hazudhatnék?

A hasznos válaszokat megköszönöm!



2017. aug. 31. 01:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk veszélyes anyajegyet, melanómát szedtek le a mellkasodról?
2017. aug. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

+1

2017. aug. 31. 02:02
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Én nem hazudnék a helyedben, kérdező! Azért nem, mert ezzel is csak azt sugallnád, hogy ezt nem szabad felvállalni, holott pont ezt kéne megtenni, ugyanis gondolj bele! Miért érzed ezt te is cikinek?

Nem azért, mert mindenki ezt mondja, ezt vallja-sugallja neked? Honnan tudod, hogy másnak nincs ilyen baja? Lehet pont ezzel tudnál másokon segíteni, ha ezt a dolgot teljesen természetesen kezeled, és nem szégyenkezel miatta! Akkor se, ha most nem értesz velem egyet! Lehet másnak hasonló panasza van, csak ő lehet sokkal jobban szégyenli, emiatt sokkal többet vár a megoldással! Ha mellrákos (ő lehet fiú is, meg lány is) ha azért mert túl későn kért segítséget, könnyen az életébe kerülhet, így viszont, ha beszélsz róla, méghozzá természetesen, megmentheted őt, mert rajtadvis azt látja, hogy ezt a témát nem kell szégyellni, inkább beszélni kell róla!


Gondold át a dolgot. Ami most neked ciki, az később sokkal komolyabb lesz, ezt te magad is be fogod látni érettebb fejjel, ez csak idő kérdése. Viszont ha példát mutatsz, az a jövőben megtérül. Nem most, hanem a jövőben!

2017. aug. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de 18 éves kor alatt nem végeznek ilyen jellegű plasztikai műtétet, mert a tested még fejlődésben van és a hormonjaid tombolnak. Ebben a korban, az elálló fül kivételével, kizárólag helyreállító műtétekre van lehetőség. (asszisztens vagyok)
2017. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja ja ,ez van .
2017. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs mit sajnálnod, már időpontom is van, de nem ez a lényeg.
2017. aug. 31. 21:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Az orvost, aki 14 éves korban ezzel műt, megkérdezném, mi oka van erre.

Fejlődésben lévő szervezet vagy, ez meg 1-2 év alatt általában megszűnik.

2017. szept. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én megműttettem, de én most leszek 20. Neked még simán elmúlhat, sőt mondok jobbat, 18 éves korodig simán kijöhet megint...


Én a helyedben most még nem csináltatnám meg.


De amúgy mondd meg... az a ciki ha kiderül. Én a körülmetélésem is elmondtam.

2017. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!