Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szúr a mellkasom 16 évesen,...

Szúr a mellkasom 16 évesen, mitől lehet?

Figyelt kérdés

elsőnek kb 4 hónapja éreztem, hogy szúr a mellkasom, kb 1 hétig éreztem, elmentünk orvoshoz, azt mondta, hogy ha még 1x szúr, akkor menjünk vissza, de azóta nem éreztem, de most megint elkezdett szúrni,( tegnap ), meg enyhén most is fáj a szegycsontomnál.

Még régebben, kisebb koromban szívritmus zavart állapítottak meg rajtam, meg elvileg a mamámnak is baja van a szívével ( talán örökletes ?! )

Nem szoktam sokat kávézni, nagyon max heti 1x, van hogy havonta 1 sem.

Dohányozni is csak havi 1-2 szál, vagy annyi se.

Szerintetek mi lehet az oka ?

Ha még kell valami információ szóljatok és írom



2017. szept. 7. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hm. Szúr a szíved, gyerekkorodban szívritmuszavart állapítottak meg, ráadásul a családban is van ilyen, te meg cigi + kávé. Nem tudom, a helyemben te milyen véleménnyel lennél magadról, és milyen tanácsot adnál annak, aki ezt írja? (Írd le ide, kommentben!)
2017. szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet idegbázsa ami gyakori ebben a korban főleg a bordák közt furdul ez elő. Az ideg "zárlatos"
2017. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, nem cigizek, és nem is kávézok, csak nagyon-nagyon ritkán.
2017. szept. 10. 14:32
 4/5 anonim ***** válasza:
A szegycsont körüli szúrás (noha a szív körül van) valójában reflux tünete.
2017. szept. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az mindegy, hányszor, attól még beismerted, hogy fogyasztasz ilyeneket. Az sem világos, hogy ilyesmit miért a gyakorikérdéseken kérdezel, miért nem inkább egy kardiológustól? (Vagy legalább a háziorvosodtól?)


Jó, tudom... "reménykedsz", "hátha"...stb. Klasszikus kifogás. De ez szerinted így mennyire logikus?

2017. szept. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!