Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor kezdek el serdülni?...

Mikor kezdek el serdülni? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Én egy 13 éves fiú vagyok.

158-160cm,58kg.

A péniszem mereven 8cm,lankadtan pedig 4cm.

A ,,zacskóm",és ott a lompos fölött is szőrösödik.

Ezeken kívül a hónaljam is.

A hangom nem mutált,és spermát/előváladékot sem tapasztaltam.Nagyon el vagyok keseredve ez miatt.Félek,hogy örökké ilyen kicsi lesz a péniszem... :(

Még nőni fog?

Amúgy apukám 180cm,anyukám pedig 165,ha ez számít valamit!



2017. szept. 10. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján te már serdülsz.
2017. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A változások pedig nem egyik napról a másikra történnek! Légy türelmes, a következő években rengeteget fejlődsz, növekedsz majd!
2017. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Fogyj le. Jó lesz az.
2017. szept. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés
2017. szept. 11. 17:19
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Màr serdülsz.Korodhoz képest picit alacsony vagy,hàt ez valóban nem nagy kukac,de még csak 13 éves vagy.Lehet 14-15 éves korod fele jó nagyott fogsz magassàgra is nőni,meg odalennt is.


A hang mutàsa eltérő mert van akinek folyamatosan szinte feltűnés nélkül mélyül évről évre a hangja,van akinek nagyon feltűnő,más meg sosem lesz férfi hangú.



Spermát legkésőbb 16 éves korodra kell a szetvezetnek termelnie,ha addigra se lenne akkor endokrinológushoz kell menni,16 éves korodig emiatt nem kell aggódnod.

De valóban 13 éves kor fele szokott a sperma termelődni

2017. szept. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!