Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma tágítására van működő...

Fityma tágítására van működő módszer?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hónapja voltam fékátvágáson ami használt egy kicsit, de még mindig nem az igazi. A lényeg hogy merev állapotban félig simán utána nehezebben tudom hátrahúzni a makkra mert nagyon feszül, aztán visszaugrik.

Az orvosom azt mondta hogy bármilyen műtét ami tágabbá teszi az meg is rövidíti és nem fog túrósodni. Gondolom itt a részleges körülmetélésre gondol. Olvastam sokat és a teljes de még a részleges körülmetélést se szeretném. Utóbbiról nézegettem képeket és nem szép. Engem inkább valami nyújtás érdekelne. A szteroidos kenőcsök se jöhetnek szóba. Más valami? Itt az oldalon olvastam még a kamillás nyújtásról. Használ? Igazából nem veszed a dolog azért keresek valami műtétmentes módszert. A válaszokat előre is köszönöm!



#Fitymatágítás
2017. szept. 12. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és mennyire élsz szexuális életet? Mert nekem is hasonló problémám volt, de mikor beindult az életem jobb lett. Eleinte fájt de ha be vagy indulva elviseled. És kitágult. Már tökéletes.
2017. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
nekem az urológus azt mondta hogy nem lehet nyújtani, amúgy nem kell félni a körülmetéléstől. Az első 1 hét szar lesz, de utána fokozatosan javul. Nekem kb 2 hónapja volt, azóta teljesen megszoktam
2017. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
verd sokat és próbáld minél hátrébb húzni. Nem fog egy hónap alatt megnyúlni, hanem akár fél évbe is telhet amire normális változás lesz vele, de nekem ez bevált.
2017. szept. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem szükséges a metszés. Az utolsóval egyetértek, azt hozzákell tenni h nagyon sokat vertem és az is javította. De egy barátnő nagyon solat tud javítani a helyzeten ;) akkor is ha ő csinálja neked, mert nem érzi és nem finomkodik. De ha szexeltek is javul sokat. Mikor összejöttünk, szerintem a harmadik után kezdtem észrevenni, hogy nahát, ez eddig nem ment ennyire hátra.
2017. szept. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lankadtan hatrajon a fitymam, de merev allapitban nehezebben. Probalom tagitani, aztan meglatjuk milyen eredmenyt erek el.
2018. febr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Önmagában hiába tágítod #5-ös, nem fogja véglegesen megoldani a szűkületedet! Ahhoz még kell pár dolog...
2018. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!