Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alakulhat ki probléma az...

Alakulhat ki probléma az életkor előrehaladtával a rövid fitymafékkel?

Figyelt kérdés

Kb két éve kezdődött, első együttlét lett volna akkori párommal, amikor merevedéskor egy nagyon erős fájdalom hasított a péniszembe ( úgy, hogy kb még hozzá se kezdtünk, fizikai terhelés nem igazán érte a szerszámot). Nem is tudtuk folytatni a dolgot.

Későbbiek folyamán az érzés tompult, de nem mindig szünt meg, volt, többször volt, hogy együttlét alatt fájdalmat éreztem, ezért nyilván az együttlétet se élveztem annyira. Ez egy konkrét ér fölé összpontosul, nem mindig pont ugyanoda, de ugyanafölött az ér fölött. Maszturbálás után látszik is, hogy ilyenkor jobban kidudorodik.

Voltam többször is már urológusnál, maszeknél is, két külön orvos vizsgált meg. Mindketten a rövid fitymafékemet okoták, hiába mondtam nekik hogy 16 éves korom óta nem jelentett gondot ( 27 vagyok ), hogy egy adott ér fölött figyelhető meg a jelenség ( fitymaféktől 1-2cm távolságra). Mikor rákérdeztem hogy tiniként hogy tudtam használni, egyikük csak annyit mondogatott hogy hát ez akkor szokott kijönni amikor az ember elkezd nemi életet élni...hát ez akkoris akkor szokott kijönni....arra se tudtak válaszolni, hogy a mélyebbről érkező fájdalom mi lehetett ( mert amikor le kellett állnunk azt nem a felszínről éreztem ). A panaszomat se engedték rendesen kifejteni. Valaki volt itt már hasonló cipőben? Tényleg lehetséges, hogy csak az aktív nemi élet elkezdése után tíz évvel jelentsen problémát ez az állapot, is hogy nem feltétlen a feszülő bőrnek a tengelyén? Úgy érzem hogy sablonválasszal próbálták gyorsan lezárni a problémámat, és a beavatkozás amit javasolnak csak felesleges kockázat és vesződés lenne, és nem orvosolná a helyzetet.



2017. szept. 17. 02:19
 1/2 anonim ***** válasza:

16 évesen még hevesebb voltál,nem érezted a problémát .

Nem az orvosokkal kell vitatkozni,kéred az eltávolítását,és ennyi.Természetesen nem magánrendelésen,mert ott fizetni kell érte.TB támogatással a műtét ingyenes bármely korosztálynál .A műtét még fél órát sem vesz igénybe,kórházi befekvést sem igényel .

2017. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fitymafék ha alapból rövid, akkor szerintem már kezdettől fogva problémát okozott volna, nem várt volna 10 évet. Az se biztos, hogy a fitymafékeddel van a probléma, mert ha az rövid lenne, akkor az feszülne, kifehéredne inkább, nem pedig kidülledne. Keress fel szakembert vele, olyat, aki a problémádat komolyan veszi,de alapos is!
2017. okt. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!