Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Négy napja enyhén fájnak a...

Négy napja enyhén fájnak a heréim, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Múlt hét csütörtökön este feküdtem az ágyban és arra lettem figyelmes hogy a herezacskómon belül az ondóvezeték mintha remegne vagy nem tudom mit csinálna, ez kb fél perc alatt elmúlt aztán egy kis idővel később enyhén fájni kezdtek a heréim, és azóta tart. Van mikor egyáltalán nem érzem, van mikor egy picit jobban, de legtöbbször épp, hogy csak érzem. Mielőtt kezdődött az egész meg voltam fázva , szerintem még most is mert köhögök. Szoktam nézegetni, hogy mi a helyzet lent és semmi elváltozást nem vettem észre, olyan mint szokott lenni. A heréim nem fájnak mikor hozzájuk érek, nem nagyobbak se semmi. Minden úgy van ahogy szokott lenni. Sosem fájtak a heréim korábban, max akkor ha megütöttem de akkor is csak pár percig. Napközben annyira nem szokott, bár a mai nap jobban éreztem a fájdalmat mint eddig. Esténként általában jobban érződik, de sosem olyan szinten fáj hogy megőrülnék tőle. Eléggé félek tőle, mert még ilyen nem volt, nem szeretnék impotens lenni, még szeretnék gyerekeket. Mikor maszturbálok az ondóm illata, állaga és mennyisége is olyan mint szokott lenni. Eleinte éreztem a hasam alján fájdalmat de ez elmúlt, már a második nap. Nagyon tartok az egéésztől, nem szeretnék impotens lenni. 17/F

2017. szept. 18. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom megállni de illata tudod minek van? A virágoknak, parfümnek és hasonlók. Bocs..

Egyébként ha fenn áll továbbra is fordulj a körzetihez, ő meg max elküld egy urológushoz.

2017. szept. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ondónak igenis van illata !!! Az enyém még a kölninél is jobb 😊
2017. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezek minden bizonnyal sajnos az impotencia előjelei.
2017. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem poenkodasbol irtam ki. Ha nem tudtok ertelmesen valaszolni ne irjatok semmit.
2017. szept. 18. 17:57
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Még az urológusok sem tudnak olyan belsőt kitapintani,megérezni,hogy az ondóvezeték remeg .

Vissza is kérdezek melyik,mert hogy ebből is 2 van .

A megfázásnak is lehetnek szövődményei,talán pont a here fájdalmak .A test nedveinek szaga van,és nem illata.

Az impontencia tünetei meg ezzel kezdődnek .

2017. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos hogy remegett. Csak valami hasonló lehetett de nem biztos hogy a herén belül. Enyhe a fájdalom ennyit tudok mondani, és hogy semmi elváltozás nincs a heréimnél és az ondóm is normális. Ugye ettől még lehetnek gyerekeim?
2017. szept. 18. 19:07
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, megnézték, volt ultrahang is és nem találtak semmit. Nem értem akkor az előző kommenteket.
2017. szept. 19. 14:40
 8/8 anonim válasza:
Nem kéne annyit verni!
2017. szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!