Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A mellkasszőrzetnek csak...

A mellkasszőrzetnek csak annyi a funkciója, hogy "heló, már rudok neked gyereket csinálni"?

Figyelt kérdés

2017. szept. 20. 05:49
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Még annyi sem. Utálom a mellkasszőröm.
2017. szept. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mindennek funkciója, csak az evolúció során fennmaradt, mint közömbös jellemző.
2017. szept. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém jó dús és melegen tart... kamaszkoromban szégyelltem hogy olyan vagyok mint egy majomember, de nem is gondoltam volna, hogy ennyi nő szeret belemarkolni szex közben, mióta 30 elmúltam, azóta áldásnak tartom.
2017. szept. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
én megusztam, nekem 36 évesen egy szál ször sincs a mellkasomon
2017. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

A szőrzet a férfiasság jelképe is . A szőrtelen férfiak nem éppen kellemes látványt mutatnak . Ahol nincs ,vagy alig van szőrzet,ott a tesztoszteron férfi hormonnal is gond lehet .

Ennek növekedéséért ez a hormon a felelős .

2017. szept. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tom Benko ***** válasza:
28%
@5: Akkor punci férfias? :D Ne röhögtess, azért tartják férfiasnak, mert főleg férfiak tudnak baromi szőrösek lenni. Egy szőrtelen férfira nézni meg kellemetlen? Neked esetleg. Én örülök, hogy nem vagyok szőrös, ettől még nem érzem kevésbé férfiasnak magam.
2017. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
A mellkas életfontosságú szerveket rejt, ezért azt a részt jobban védte Evolúció bácsi. Mára okavesztett lett a dús szőrzet, főleg, hogy a mai divat szerint még a meglévőt is borotválják a fiúk. Mindazonáltal a szőrös mellkas a másodlagos nemi jelleg egyik tartozéka, és az ivarérett kort hivatott jelezni.
2017. szept. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Melyik debil gyökér szekta pontozza le a pontos válaszokat?
2017. szept. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én melegként egyetértek azzal, hogy jobb ránézni valamennyire szőrös férfiakra. :-)

Egyébként olyan oka is lehet, ha valaki fiatalkorában túlzásba viszi a sportolást vagy testedzést. Ugyanis az izmok húzódásával úgy nyújtja meg a bőrét, hogy elpusztulnak a szőrhagymák. Számomra sajnos egyáltalán nem nyújt jó látványt egy ilyen csupasz férfi. Főleg akkor, ha konkrétan látszódnak is az aknék a bőrén.

2018. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!