Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire normális, ha az...

Mennyire normális, ha az ember 18 évesen kopaszodik?

Figyelt kérdés

Igazából 19 éves vagyok, de már 1 éve tart ez nálam.


Ez a tipikus férfias kopaszodás - homlokon két oldalt és a fejetetőn.


Én mindig reménykedem abban, hogy nem látszódik, de mások néha említik, hogy eléggé látni meg már szokasommá vált, hogy fényképezem a fejem, hogy megnézzem mennyire látszódik - hát tényleg eléggé látni már.


Visszafordítható folyamat?



2017. szept. 21. 15:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és voltam bőrorvosnál, azt mondta eléggé be van gyulladva, úgyhogy kaptam sampont meg mindenféle kence-ficét
2017. szept. 21. 15:14
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha férfias kopaszodásod van, az nem visszafordítható sajnos.
2017. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mármint a fejtetőm van begyulladva.
2017. szept. 21. 15:15
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor ez már így marad? :(
2017. szept. 21. 15:15
 5/14 A kérdező kommentje:
Muszáj lesz megbarátkoznom a kopaszsággal...
2017. szept. 21. 15:16
 6/14 A kérdező kommentje:

De amúgy ilyen fiatalon?:O


Általában 30-40 éveseken látom ezt, én meg csak 19 vagyok..

2017. szept. 21. 15:17
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha be van gyulladva és kaptál rá kencéket, akkor lehet megáll majd a hajhullás.
2017. szept. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen lehet hogy megáll, ami jó hír, de így nem maradhat ahogy van.

Eléggé ki van már húlva és ha meg is áll, akkor is hülyén fogok kinézni.

2017. szept. 21. 15:21
 9/14 A kérdező kommentje:
Ami eddig kihullot soha többé nem nő vissza?
2017. szept. 21. 15:21
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a húszas éveim elején jelentkezett ez. Mindig hosszabb hajam volt, és egyszer a fodrászom említette hajvágás közben, hogy "két év múlva nem lesz hajad". Először azt hittem, hogy csak szívat, de amikor elkezdett vigasztalni, akkor kezdtem gyanakodni. És basszus, igaza lett. Én már nem is emlékszem, hogy volt, de kábé úgy, mint nálad. Ezt szerintem a genetika dönti el. Nekem az egyik nagypapám volt ilyen, és úgy néz ki, örököltem. Meg az öcsém is, ugyanez van nála is.

Én rosszul voltam a gondolatától is, hogy valaha kopasz legyek, mert soha nem tetszett ez a "hajviselet". De egy idő után beláttam, hogy nincs más választás. Amikor meg már kopaszodik az ember, akkor nem érdemes rejtegetni szerintem, mert annál feltűnőbb. Vágasd rövidre a hajad, úgy értem, pár milliméteresre. Nézd meg úgy, hogy milyen. Ha nem visszafordítható (márpedig ígérget mindenki mindent, de én még nem láttam olyat, hogy egy kopasz embernek visszanőtt volna a haja bármilyen csodaszertől), jobb ha megszokod. Lelkileg lehet, hogy nem egyszerű, van akit tényleg megvisel, én szerencsére 1-2 év alatt elfogadtam, hogy ez van. Azóta a meglévő hajamat is levágom. Sokat segített mondjuk, hogy sok lány említette, hogy tetszik nekik, meg a barátaimtól is jó volt hallani, hogy ők már el sem tudnának másképp képzelni. Ha úgy fogjuk fel, hogy mindenkinek van valami baja, és nekünk ez jutott, akkor szerintem hálásak lehetünk, mert ez aztán se nem fáj, se nem halunk bele.

És zárszóként még annyit, amivel a (volt) fodrászom vigasztalt: a Kulka János is szimpatikus ember. :)

2017. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!