Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok! A jobb herék folyton...

Srácok! A jobb herék folyton forog! Segítenének?

Figyelt kérdés

Az a szitu, hogy elég lazák a szöveteim és lassan érek be! :-)


Volt már másjellegű gondom is, a térdemmel . Kiugrott a hajlatba. A doki szerint az is a laza szöveteim miatt van!


A jobb herém egy reggel elforgott, (nem herecsavarodás) és éreztem, hogy fáj.

Rögtön forró fürdő, ellazulás, utána tiszta kézzel helyre is forgattam. Utána letompult a fájdalmam és a golyszi leereszkedett a másik mellé! Elmentem orvoshoz, kétszer is. Mindkét rendelésen a helyén volt a golyszi, épen és működőképesen. Azt írta, hogy laza(inhomogén ) szerkezet, de ezen kívül nem lát semmit. Csak annyit, hogy régebben volt egy idült prosztatagyulladásom, de azt mondta, ha nem fáj, akkor nem kell vele foglalkozni.

Igen, de, azóta hosszú ülés után,a wc-n észreveszem, hogy a jobb golyszi fejjel lefelé van, tehát a mellékhere nem fent, hanem a lenti részén tapintható. Egyébként nem fáj, nem dagad, nem sorvad, csak úgy elvan.

Teltek el úgy napok, hogy nem tettem vissza, másnap reggel a helyén volt!!!


A szokásos procedúra, hogy egy kis masszázzsal ellazítom, és utána a feszülésérzésmentes irányba lassan visszaforgatom, ha jó az irány, akkor félúton már magától visszafordul. Egyszerű fizikai elven! :-)


A kérdésem az, hogy van-e valakinek ilyen, és, hogy Ő miként éli meg a mindennapokat?


Esetleg herefixáló műtét szóbajöhet-e?


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat, és tiszta szívből kívánok Nektek további szép napot!


:-)



18/Férfiú



2017. szept. 21. 15:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, a hülye telefon azt hiszi, hogy jobban tud írni mint én..... :-)
2017. szept. 21. 15:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is néha kifordul jobb, de nem fáj és magától helyreáll. Ilyenkor a hátulja van elöl. Sokáig aggódtam miatta de most már nem.
2017. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

:-O

Én meg nem tudnám mondani, melyik a hátulja meg az eleje.

2017. szept. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahol a vezetékek vannak az a hátulja. És ugye nem mecsavarodik hanem előre bukik (vagy hátra, most meg nem mondom) és a mellékhere dudra (ami normális esetben alul van) az fent van. Másnak is volt már ilyenje itt, nem csináltak az orvosok vele semmit.
2017. szept. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a bal szokott így eltekeredni.

Bő alsógatyát kell hordani, akkor a lógástól a helyére kerül. :)

2017. szept. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem is szokta csinálni a bal, mindig beszarok amikor észreveszem :D kicsit feszítő érzés, de tudom melyik irányba kell visszafordítani

23/F

2018. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, mi lett? forog még?
2021. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hali! Csinálja, de már magától visszafordul. :-)

Nincs panaszom, nem fáj. Működik is, úgy hogy szerintem nincs nagy baj.

2021. ápr. 23. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!