Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális ha a fitymám nem...

Az normális ha a fitymám nem fedi csak kb félig a makkom? Bővebb lent.

Figyelt kérdés
14/f lehet ez azért van mert mostanában kezdett el nőni a péniszem? Ezelőtt még tiszta fodros volt a fitymám és végéig elért+ 0.5cm . Most fáj és piros mert a gatya kidörgölte. Megoldás?

2017. szept. 21. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat, hogy neked rövidebb a fitymád. Ha annyira ki tudja dörzsölni az alsónadrág, nem lehet, hogy nem jó anyagból van?
2017. szept. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont az ellenkezője.Már kb 1cm az a kis bőr izé elöl.Nem tudod előrébb húzni mert lehet csak hátrébb csuszik mikor feláll és utánna ugy marad.Olyan néha nekem is szokott lenni és nem tul kellemes ha még a nadrágom is szoros..akkor nekem is hamar kidörzsöli ha nem huzom vissza
2017. szept. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne hordj szoros nadrágot. A fitymád nem megy össze. Rendesen tudod a bőrt le-fel húzogatni? Fájdalom, és akadály nélkül?
2017. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Minden rendben van teljesen le tudom húzni, csak visszafelé nem megy, régebben (értsd: 1-2 év) mindig fedte rendesen amikor lankadt volt, plusz még fodros is volt a vége.
2017. szept. 21. 17:49
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Milyen az a "fodros" vég?
2017. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egyes szervek különböző részei egymástól függetlenül növekednek, így a leírt eset is előfordul.
2017. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A fodros szó alatt azt értem hogy régebben olyan szinten túl lógott rajta hogy olyan rózsás volt a vége
2017. szept. 21. 21:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Van olyan, akinek a fitymája nem nő a pénisszel együtt, és idővel már csak részben borítja a makkot, vagy akár teljesen kint is maradhat a makk. Ez is teljesen normális, nem kell aggódni miatta.
2017. szept. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy szomszédos kérdés alatt hagyott válaszomat tudom neked is megismételni:


Előfordulhat hogy amikor megpróbálod előrehúzni a fitymát, akkor picit begyűrődik és azért nem fedi rendesen...


Amit tehetsz: húzd hátra simára a makk mögé és húzd előre. ha ez sem segít akkor fogd meg a fityma végét és nyújtsd ki előre ahogy tudod (segíthet ha nedves a makk, akkor jobban csúszik).

2017. szept. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!