Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik olyan hogy valakinek...

Létezik olyan hogy valakinek nem termelődik smegma (túró)?

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Senkinek nem termelődik olyan, aki megmossa mindennap a fityma alatt is.

Alapvető emberi elvárás, hogy mindennap legalább egyszer fürödj vagy zuhanyozz, és ilyenkor a fitymát hátrahúzva alatta is megmosd magadat. Egy mozdulat körülbelül. Ennek elmulasztása nagyfokú igénytelenség.

2017. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

A kérdező nem azt kérdezte mi történik,ha nem tisztálkodik.

Fiatal korban szinte mindenkinél.Teljesen normális folyamat .

2017. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én minden este fürdök és megmosom ott is de mégis másnap délutánra már kezd látszani estére meg olyan lesz.Nem mindig egyformán van mikor több néha kevesebb (13f)
2017. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kérdés az hogy létezik Olyan hogy valakinek mosás nélkül sem termelődik
2017. szept. 21. 20:52
 5/10 A kérdező kommentje:
Tehát egyáltalán nem....
2017. szept. 21. 20:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Serdülőkorban intenzívebb a termelődés, ami aztán az életkor előrehaladtával mérséklődik. Úgy 60 évtől már akár 2-3 nap után is észrevehetetlen mennyiség termelődik.
2017. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak mert nekem volt olyan hogy 2 hét után is semmi 33éves vagyok
2017. szept. 21. 21:35
 8/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ez kóros?
2017. szept. 21. 21:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Körülmetélteknek nincs!
2020. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szellkriszta ***** válasza:

Hát utánanéztem, smegma minden fütyülőn lesz, ha van fitymád és rajtahagyod napokig, mosatlanul, nem? (hámsejtek, faggyú, stb). Szóval nem értem... De ha nincs, inkább örülj neki!


-Nincs esetleg fitymaszűkületed, hogy a fitymád ballonszerűen felfúvódik? Mert akkor a pisi kimoshatja. (de nem hinném, h ez van nálad)


-Tényleg körül vagy metélve, s 9-esnek van igaza? :) Nedves egyáltalán a makkod? Azóta se lett smegmás?

*

9-esnek: metélteknek is lehet smegmás, mint a lökött pasimnak: a megmaradt bőrkéjét visszahúzta, s mégis tiszta smegma volt alatta, a frászt hozta rám! Kiderült, h szivatott, bekente nedves liszttel...

2021. jún. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!