Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sajnos erőteljesen megnőtt a...

Sajnos erőteljesen megnőtt a nemi szőrzetem, és konkrétan borotválnom kell sajnos. Mit lehet tenni az ellen, hogy ne nőjön olyan tempóban, ahogy szokott?

Figyelt kérdés
Régen borotváltam és vágtam a nemi szőrzetemet, azonban azóta elhanyagoltam ( nemi életem azóta nem volt), azonban az a bajom, hogy ha borotválom, megerősödik, még hosszabbra, és még gyorsabban nő vissza. Valami javaslat ez ellen, azon kívül hogy borotváljam gyakrabban?

2017. szept. 28. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

De ha nincs kapcsolatod minek borotvalod? Ha nálam üres a naptár én bizony nem kinlodok vele, olyan, amilyen!

Ez a dolog amugysem egészségtelen, vagy gusztustalan.

Majd ha lesz vkid, vagy a strandra mész, akkor borotvald magad itt ott, ahol soknak érzed. Felesleges mindet.

Ha ilyen szőrös vagy akkor ez van!

Ha vkit zavar, majd szól neked, de addig kár időt szánni rá.

2017. szept. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Ez egy régen élő tévhit. A borotválás nincs hatással a szőrzetre. A géneken múlik, hogy mennyire leszel szőrös és a tesztoszteron hatására jelenik meg serdülőkorban.
2017. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
20-as éveim közepén járok, és igazából hullik mint az állat. Nem gusztusos, mikor állva pisilek és a WC csésze szélén ott marad a szőröm...
2017. szept. 28. 15:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez minden férfinál előfordul. Most már erősebb a testszőröd, de nem azért mert leborotváltad, hanem mert kifejlett, felnőtt férfi lettél. Ha zavar, továbbra is borotválhatod vagy rövidebbre vághatod, de azt nem fogod tudni elérni, hogy lassabban növekedjen.
2017. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajna az lesz, + különfoglalkozás ami sosem érte meg, ha nincs miért...
2017. szept. 28. 15:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia írtam neked privit, #1es voltam /amúgy lány/
2017. szept. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Tökéletesen így van kérdező ahogy írod .Írhatnak amit akarnak.a természetet nem lehet meghazuttolni .

Valamikor kiadtak erről egy tájékoztatót,amit azóta már újra vizsgáltak .Nagyon sok orvosi írásnak politikai,üzleti háttere van .Amit egy ideig nem, szabadott enni,mert káros,most az ellenkezőjét olvashatod róla .

Egy példa,szép füves kertet szeretne valaki.Elveti fű maggal.Elsőben 1 szál kel ki,majd fokozatosan ahogy kaszálja,egyre sűrüsödik erősödik .

1 szőrtüszőből több szál szőr nő ki .Gyantázáskor akár ezekből is jön ki,nem csak a szőrszálak szakadnak el .

A bent maradt szőrtüszö még több felé ágazik el,még sűrübb lesz a szőrzet .

Csak mese a génekre hívatkozni .

2017. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szamo77db ***** válasza:
Én azt mondom, hagyd úgy, ahogy magától nő! Olyan butaság ez az intim borotválás. És az ezzel bejövő kérdések mindig valami problémát vetnek fel vele kapcsolatban. Szerintem hagyd a csodába az egészet!
2017. szept. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kozmetikus, gyanta? (Maystar, ne prolókhoz).
2018. márc. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!