Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Relatív fitymaszűkület otthoni...

Relatív fitymaszűkület otthoni kezeléssel javult, folytassam?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok kb 2 hónapja észrevettem hogy kicsit szűkebb lett a fitymám mint volt. Nem volt szörnyen veszélyes mert ernyedten teljesen hátra lehetett húzni, mereven pedig majdnem teljesen, de ez már fájdalommal járt. Először nem akartam vele foglalkozni, de olvastam hogy lehet próbálkozni itthoni feszítéssel is óvatosan. Ma megpróbáltam és azonnal javult. Viszonylag fájt, de észrevehetően javult, ha nem is múlt még el. Apró repedésszerű sebek lettek a bőr alatt. Folytassam vagy inkább ne?

2017. okt. 4. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Ne otthon kísérletezz! Fordulj urológushoz! A repedések azért keletkeztek, mert erőlteted a hátrahúzást. Ez nem javulás, ezzel ronthatsz is a szűkületeden, ha a fitymád hegesedni fog!
2017. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel temár 22éves vagy így eléggé sokkal kevesebb az esély hogy bevállik.Én 15évesen kijelenthetem hogy nálam már nincs fitymaszűkulet!Voltam urologusnal.Szerinte nemvolt szukuletem de mondtam neki hogy csak mereven.aztan mondta hogy tagitgassam es en erre :Es milessz ha bereped?Az urologus:Akkor bereped.Majd begyogyul...Eleg lazan vette.De en a te helyedben nem folytatnam.Mar 22eves vagy ilyen korban mar nem igazan vallik be. DE! Javaslom menj el urologushoz sokszor csak kremet irnak fel.De ha korul akar metelni nehogyd hagyd!De viszont hameg folytatod az otthoni tagitast.Ha erzed hogymar elmult ne folytasd a tagitgatast csak napi 1xmost meg jo alaposan..
2017. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha repedések keletkeztek, akkor rosszul csináltad, szárazan... használj síkosítót, meg lehete tágítani... egy lengyel fiú takott fel az xtube ra vidókat, hogy a totál szükületet megtágította teljesen... már csak egy ici-pici lyuk látszódott neki ha merev volt a fitymáján és megtágította... írd be a keresöbe, hogy PhimosiSam és megnézheted a videójait...
2017. okt. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!