Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor lesz magömlésem?

Hugyosgalacsin kérdése:

Mikor lesz magömlésem?

Figyelt kérdés
Két 9 napja nem vertem a farkam. Mikor várható, hogy önmagától ürüljön a spermám?

2017. okt. 10. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy hónap szerintem kell hozzá. De én is kíváncsi vagyok, hátha tudja valaki :D
2017. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
bocsánat az elírásért 9 napja nem vertem a farkam nem két 9 napja :D
2017. okt. 10. 22:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Korodtól, milyen rendszerességgel verted eddig, mennyi sperma szokott ürülni, napközben érnek e szexuális ingerek.
2017. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érthető volt. De azt majd inkább te tudod megmondani, hogy lett-e spontán magömlésed, és nem itt fogja megjósolni valaki. :)
2017. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Verd ki. Mindenki jobban jár ;)
2017. okt. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szamo77db ***** válasza:
Majd ha eljön az ideje. Ezt nem lehet így pontosan megmondani.
2017. okt. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 hét max
2017. okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Tudva levő hogy herék folyamatosan szünet nélkül termelnek,és megtermelt ivarsejteket folyamatosan nyomják is ki a mellékherékbe .A tökeink soha nincsenek tele,az csak a népi mondásban létezik .

A mellékherék kapacitása is véges,és a szervezet mindig gondoskodik frissről,mert a fajfenntartás ezt megköveteli.

Főleg fiatal korban,mert az utódnemzés nem az idősek feladata már .

Ezért,ha valamely módon nincs ürités,ezt megoldja az agy,általában éjszakai alváskor szexuális álom következtében .10-14 napos periódusban szokott bekövetkezni.Csakhogy nem mindig kifelé ürül,ha nem a prosztatánál mehet felfelé a húgyhólyagba .Majd az első pisilésnél távozik.Van olyan is hogy a mellékherékből egyszerűen felszívódik .Volt aki 24 nap után feladta a kisérletet .

2017. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lajos1964 válasza:
11%

Megtanulni, hogy egy nőstény kecske mikor tüzel, és megérteni a tenyésztés alapjait, elengedhetetlen azon újdonsült kecsketulajdonosok számára, akik ezeknek a haszonállatoknak vagy házikedvenceknek szaporítását tervezik.

A kecskevemhesség, a szükséges előkészületek és a nősténykecske szaporodásához alkalmas idő megértése növelheti az eredményes vemhesség esélyét.

Tudva lévő, hogy a kecskék, akár a többi haszonállat, többszöri peteérésűek, ami annyit jelent, hogy a nőstény vagy „anya" az őszi hónapokban többször is tüzel, bár ez a helyszíntől is függ. A mérsékeltebb éghajlatú helyeken a kecske egész éven keresztül tüzelhet.


A legtöbb fajta esetében a vemhességet követően egy kiskecske vagy „gida" születik. Néhány esetben ikrek is jöhetnek világra, noha ez a egyes fajtákra jobban jellemző.


Egy nőstény körülbelül egy éves korára válik ivaréretté. Ekkorra a teste kifejlődik, és eléri a megfelelő méretet egy egészséges vemhességhez.


Néhány tulajdonos nem a korát, hanem a kecske testsúlyát veszi figyelembe, amikor meghatározza, hogy az állat készen áll-e a szaporodásra. Általában, vemhesség előtt a nőstény el kell érje a 34 kg-ot, noha ez nagyban változhat a származás és fajta függvényében

Az őszi hónapok során a napok egyre rövidebbek, és ez annak a jele, hogy kezdetét veszi a kecske peteérésének időszaka. Ősszel elég gyakori a nőstények tüzelése - általában háromszor fordul elő. Az egyenlítőhöz közeli térségekben a peteérés nem igazán köthető évszakhoz, mivel ezeken a helyeken a legtöbb kecske egész évben tüzelhet.


Egy 150 napos vagy 5 hónapos vemhesség után, ha az ősz folyamán a nőstény sikeresen párosult a bakkal, tavasszal kis gidát hoz a világra.

2017. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!