Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés vs Fitymaplasztik...

Körülmetélés vs Fitymaplasztika Ismertek olyan rendelőt vagy urulógust, ahol/aki a fitymaplasztikát támogatja?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy ideje nem tudom hátra húzni a makk mögé a fitymám, ha merev állapotban van (normál állapotban semmi gond)


Felkerestem vele egy urulógust aki azt mondta hogy nem csak a fitymaszűkületem van de a fékem is rövid. A fék műtéttel nincs is probléma de a fitymaszűkületet csak körülmetéléssel lenne hajlandó megoldani. Kicsit aggaszt a dolog, mert nem tudom eldönteni, hogy csak azért csinálná azt mert neki így kényelmesebb vagy tényleg nincsen más megoldás...


Tudtok olyan rendelőt vagy konkrétan urulógust aki a fitymaplasztika híve? Szeretném a másik oldal véleményét is meghallgatni mielőtt belevágnék egy ilyen műtétbe.


Előre is köszi a segítséget :)


2017. okt. 13. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Inkább azért, mert sajnos a körülmetélést támogatja a betegbiztosító, azért az orvos több pénzt kap. Utána jön az, hogy neki kényelmes, vagy ez a bevett. Egyszer az egyiktől, aki engem metélni akart, megkérdeztem, hogy ő maga körülmetélt-e, azt mondta nem? Megkérdeztem azt is, hogy ő ha a helyemben lenne, metéltetné-e magát, azt mondja, minden további nélkül. Erre azt mondtam neki, hogy rendben, akkor mutasson jópéldát, amire felháborodott, megsértődött, sőt, kikérte magának. És akkor még én voltam a f..sz!


Itt is látszik, más farkával mindegyik urológus, szeret játszani, de ha a sajátját kéne a szike alá vinni... :O Én ezért is nem bízom meg bennük, mert a 95%-uk nem önmagából indul ki, hanem alattomos, kényelmes, hanyag.

2017. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Sokban van igaza az 1 es nek .A doki csak azt végezheti el,amire engedély adok .A műtéti papirt mindenkivel alá íratják előzőleg .A beavatkozások hivei,főleg ha anyagi juttatást remélnek .
2017. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Ha te nem jàrulsz hozzá a metéléshez akkor az orvosnak kötelessége az általad megbeszèlt és a majdani papíron aláírt műtétet elvégeznie.Keress másik orvost ès mond el neki semmiképpen sem akarsz tkm-et.Akaratod ellenére nyugi nem metélhetnek körül.Előttem íroknak igazuk van
2017. okt. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!