Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valószínüleg fitymaszűkületem...

Valószínüleg fitymaszűkületem van. Lehet kezelni házilag? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha nincs merevedésem, egész könnyen hátra tudom húzni a bőrt, a makk alá. De ha merevedésem van, akkor egyáltalán nem tudom, szoktam próbálni de akkor nagyon fáj. Próbáltam hogy mindig hátrahúzom, hátha ahol a szűkület van ott kitágul, de nem. Segítsetek! F/15

2017. okt. 15. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Nem lehet. Majd jönnek a hozzászólók, hogy tornáztasd meg kenegesd, de nem fog segíteni.

Egy dolog segít: Körülmetélés.

És igen, nekem is relatív fityamszűkületem volt, nyugalmiban hátrajött, állva nem. Körülmetéltek.

2017. okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2017. okt. 15. 13:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze a végső döntést majd az urológus hozza meg.
2017. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

@13:30


Tudom én, "ha az én tehenem meghalt, haljon meg a szomszéd tehene is". De azért mert téged bepaliztak a körülmetéléssel, még nem kell terjeszteni a bullshitet hogy ez az egyetlen megoldás.

2017. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs erre semmi házi praktika..csak a körülmetélés.
2017. okt. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Kedves 74-es: hajrá, lásd el jótanácsaiddal! Meséld el neki, hogyan nyújthatja ki a bőrét kellőképpen. Lássuk a jótanácsokat!

Tőlem mindenki azt csinál, amit akar a farkával. Csak nem kell meglepődni, ha a hozzád hasonló októnik miatt 20 évesen is a fitymaszűkülettől szenved és szégyenében fél orvoshoz menni.

2017. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha mereven szinte egyáltalán nem tudod hátrahúzni a fitymád mielőbb menj el urológushoz.Màr elmehetsz egyedül,beutaló nem kell,tb kártyát,személyit vigyél
2017. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elmondanám, hogy 17-18 éves voltam, amikor először hátra tudtam húzni. Előtte csak a makkom hegye látszott. Sőt, amikor nagyon hátra akartam húzni, még egy pici ponton vérezni is kezdett. Nagyon fostam orvoshoz menni ezért nem is mentem. Egyszer megkönnyebbülve vettem észre, hogy a fityma teljesen hátrahúzódott a makkon.

Először mindig lankadt állapotban próbáltam de még úgy sem ment. Szóval sokáig rosszabb helyzetben voltam, mint te most. Szóval elég sok évet töltöttem el így.

A sok recska talán segíthet és talán leszel olyan mázlista, mint én.

2017. nov. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!