Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire fájdalmas a fitymafék...

Mennyire fájdalmas a fitymafék műtét?

Figyelt kérdés

Illetve mennyi idő a gyógyulás?


Az amikor már lehet önkielégíteni, szeretkezni, akár sportolni.


Nekem sajnos nagyon alacsony a fájdalomküszöböm, így félek.


Illetve az érdekelne, hogy ott tesznek kötést a varratra? Az milyen és mennyire macerás leszedni?


2017. okt. 19. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:

A műtét semennyire sem fáj mert végig el leszel érzéstelenítve. Ha kapsz előtte szurit bele, vagy talán a péniszed tövébe, az fájhat, de az is nagyon sokmindentől függ, hogy fog is e vagy sem. Utána fájhat a seb, főleg, ha feszül. Kötést orvosa válogatja, hogy tesznek-e rá, de általában szoktak. Azt leszedni kamillás fürdőbe való kiáztatás után lehet a legkönnyebb.

A gyógyulási idő 3-6 hét, szeretkezni csak a gyógyulási idő letellte után, recskázni pedig a műtét után legalább egy 2 hét után lehetséges. Sportolni azért inkább várd meg míg kiesnek a varratok!


Ha szoftosabb megoldást keresel, ahol nem fáj semmi, és a beavatkozás után is nyugodtan recskázhatsz akármikor, akár két héten belül is, olyan is van, csak nem ezen a fórumon. :)

2017. okt. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Attól függ, hol csinálják. Nekem 4 hete végezte el Dr Fekete Ferenc egy nagyfrekvenciás sebészeti készülékkel, aminél csak előtte az injekció beadása volt picit fájdalmas, de ez is inkább csak egy csípés. A műtét alatt, sőt utána sem éreztem semmit. Nincs kötés, nincs varrat. Csak érdemes betadinozni, hogy ne gyulladjon be. Két hét alatt meggyógyult, én már akkor egy kis kézimunkát végeztem. :) Viszont addig nem szabad, mert vérezhet (sajnos tapasztalatból mondom...). A negyedik hétre meg már csak egy vékony fehér csík jelzi a helyét. Szerintem ez a legjobb megoldás, csak anyagilag húzós egy kicsit: 50000 HUF. Ha érdekel, nézd meg a weboldalát: www.fitymaszukulet.hu.
2017. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na, nálam ugyanez megvolt, csak nem kellett félnem attólhogy vérezni fog es nem kellett érte 50.000,-Ftot fizetnem egy felemás megítélésű orvosnál, viszont már másnap ráránthattam ha akartam, és fehér csík se lett, nálam legalább is semmi nyoma. Bár kinek milyen a pénisze és ki mit választ s kivel! :)
2017. nov. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
3-as válaszadó: azért mondhatnál konkrétumokat. Hol? Melyik dokinál? Mennyiért? Mert így nem igazán hihető a válaszod. Az meg hogy te már másnap "ráránthattál" ugyancsak hihetetlen. Sőt tilos is. Mivel kötőszöveteket égetnek el egy nagyfrekvenciás eszközzel, illetve a sebészeti megoldásnál meg átvágják azt, ha csak egy kicsi heg, de azért marad... Általában egy nagyon vékony fehér csík. A válaszod alapján már értem, hogy miért csak 49%-ban helyeslik a válaszaid. Tipikusan a mindenbe beleokoskodó emberke vagy...
2017. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem "okoskodok" személyes tapasztalat nélkül és nem hiszem, hogy pont neked magyarázkodnom kell az előző kommented alapján. Egyébként meg egyszerű módszer amivel nekem csinálták, szép végeredményt is hagy maga után és az önkielégítés a gyógymód egyik szerves része. Többet neked nem mondok, mert látszik, hogy csak kötöszködni akarsz, előző!
2017. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Megint csak nem mondtál semmit, csak hogy milyen király ez a módszer. Így nem túl releváns a válaszod...
2017. nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!