Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Állandó vizelési inger, ami...

Állandó vizelési inger, ami nem testi eredetű, mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és állandó vizelési ingerem van ha kimegyek utcára és akkor is főleg ha valami tömegközlekedési eszközzel utazom vagy ha meccsre megyek akkor bent a stadionban, vagy egészen addig amíg a stadionba be nem érek, metrón, szinte mindenhol, kivéve a munkahelyen, ott csak néha-neha, de mindenhol máshol végig azt érzem, hogy pisilnem kell, főleg olyan helyeken ahol nem is tudok pisilni, pl ha buszon is utazok és egy fás környezetnél áll meg a busz és tudom, hogy ott tudok pisilni úgy kevésbé érzem, de bent a belvárosban ahol esély sincs wc-re menni ott nagyon erősen.Orvosnál voltam már, semmit sem talált.

Mit csinálhatnék, hogy végre ez elmúljon?



2017. okt. 22. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Ez lelki eredetű, talán a pánikbetegségek közé sorolható. Nincs valami gyerekkori traumatikus élmény ? Egyébként a belvárosban bármilyen közintézménybe bemehetsz, ott van wc.
2017. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
El kell menni az urológiára,és ott indul majd a kivizsgálások folyamata .
2017. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam urológián, utána onnan is tovább küldték aztán onnan is és mondták, hogy semmi testi bajom nincs
2017. okt. 22. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!