Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kissé fehéres-foltos felszinu...

Kissé fehéres-foltos felszinu fityma, mitol?

Figyelt kérdés

Azt hiszem tegnap elott vettem eszre hatrahuzaskor, hogy tokre fehér foltos a makkom. Eloszor azt gondoltam, hogy csak szmegma, de egyebkent csodalkoztam is hogy ennyi hogy keletkezhetett volna egy honap alatt. Probaltam tisztogatni, de semmit nem valtozott. Nem voltam senkivel, semmi komolyabb valtozas nem volt az eletemben, csak egy eltelt nap. Nem is viszket, nem faj, semmi mellekhatas, csak ez. Probaltam aztatni hatha lejon vagy valami, de semmi. Otlet?:/

17


2017. okt. 25. 23:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Makkrol van szo,elirtam
2017. okt. 25. 23:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, mitől lehet vagy hogy mi az. (De pl az egyik haveromnak múlt héten piros foltok jöttek elő váratlanul - egyik napról a másikra - a péniszén és makkján. Két-három nap elteltével magától eltűntek...)
2017. okt. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tunik el, akkor erdemes lehet kiprobalni a canestent, lehet valami gombasf. ( uszoda stb )

Bar ha nem tunik el akkor inkabb keress fel egy urulogiai rendelest

Ha a szokasosnal tobb "cucc" fog termelodni akkor valoszinuleg az emlitett verziom a problemad

2017. okt. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Egy hónapig nem húztad hátra? Nem mostad? Biztos a szmegma kövesedett rá. Ez nagyfokú igénytelenségre vall!
2017. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

naponta legalább egyszer hátra kell húzni, tisztítani..de ez olyan, mint a fogmosás étkezés után...ha lehetséges, minden hugyozás után leöblíteni farokmeleg vízzel.


egy hónap alatt? az már ránőtt...

2017. okt. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egy nap* elirtam ezt is:D

Minden nap felhuzom es megtisztitom mint minden igenyes korombeli, es egyik naprol a masikra keletkezett.

Ma egyebkent mintha mar annyira nem latszana mar.

2017. okt. 26. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!