Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A pénisz mérete függ e a...

A pénisz mérete függ e a tesztoszteron szinttől?

Figyelt kérdés
Üdv! Szeretnem megkerdezni hogy a penisz merete fugg e a tesztoszteron szinttol, ugyanis 17eves vagyok es ugy erzem hogy a serdulesem nem teljes, nem erzem azt mint ha annyira ferfiasodnék, ez alatt inkabb arra gondolnek hogy nem annyira szorosodtem (foleg ami zavar az arc szorosodese) es nem annyira novekedett meg a nemi szervem mint ahogyan mas atlagos 17evesnek. Szeretnem megkerdezni hogy hany eves korig nő egyaltalan a penisz es hogy a serdules mennyi ideig huzodhat, lehet e valamivel fokozni azt hogy ferfiasabb legyek vagy ilyen idosen a nemi szerv fejlodeset lehet e fokozni?

2017. okt. 28. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
ycsigen
2017. okt. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valami hormongyógyász,talán izé endokrinológus segít.10-20éves kor között esetleg adnak rá valamit,videodoktorban mondta egy orvos.
2017. okt. 29. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz neki csinálni. De a szőrhöz sincs köze. Alkati kérdés.
2017. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért esetleg egy pár injekció kúrát adhat egy endokrinlógus ha elfáradna talán hozzá,de nem itt a gyak-on keresztül adják be neki.
2017. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, mivel kondizni is szoktam heti 5alkalommal ezert termeszetes tesztoszteron fokozoval ami egeszsegugyileg elfogadott (tap. kieg.) fogok probalkozni hatha az az izom fejlodesben, penisz meret fejlodesben es arc szorzet novekedeseben is segiteni fog :)
2017. okt. 30. 19:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézd ha egy képzeletbeli egyenesen nem 10-15 között vagy hosszban,de mondjuk már kilóg egy kezedből valahol 15 körül vagy,az már igencsak jó és még nőni fog.Nekem később szerintem 22éves korom után is nőtt.
2017. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az emberi test méreterányai nagyjából harmonikusak egymással, tehát valamennyire arányosak a testmagassággal. Persze, ahogy vannak eleve kisebb kezű/nagyobb kezű, kisebb lábú/nagyobb lábú stb emberek azonos testmagasság mellett, ez nyilván más testrészekre is igaz. A hosszbeli növekedést mindenképpen az agyalapi mirigy által elválasztott növekedési hormon befolyásolja, de ez interferál a nemi hormonok működésével, amennyiben "egymás ellen" dolgoznak. A hossznövekedés akkor kezd leállni, amikor a nemi hormonok működése erőteljesebben megindul. A szőrösebb, korábban érő fiatal férfiak sokszor az átlagnál alacsonyabbak és nincs ok feltételezni, hogy ők kifejezetten "nagy bottal" járnának. Ha téged mindenképpen zavar a jelen állapotod, akkor keress fel egy endokrinológus szakorvot, de saját fejedre semmiképpen ne nyúlj hormonkészítményekhez.
2017. nov. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Bizony Így van,így van! De ahogy mondják ne fogsz halat ha szeretnél és otthon ábrándozol,csak úgy ha ki is mész a partra.Ráadásul ő valódi igazán effektív készítményt ad ami igazából komoly,persze felügyelet mellett és nem esetleg valami könnyű reklámozott dolog amivel persze később ráérsz.
2017. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azt mondják minél többet alszol annál jobban nősz.. Mert alvás közben gyorsabban nőnek a testrészeid 15/L
2018. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!