Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfitársaim! Van köztetek...

Férfitársaim! Van köztetek aki rendszeresen visszahúzva hordja a fitymáját?

Figyelt kérdés
Nekem ebben a helyzetben van most mar egy jo ideje, es eddig semmi rossz hatasat nem erzem. Ti szoktatok?

2017. okt. 31. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ugye így még alaposabban mosod, mint előtte?
2017. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Én is hátrahúzva tartom tavaly óta, miután barátaim közül többen esküdtek erre a technikára, hogy mennyire jo. Azóta higiénikusabb és kellemesebb a makk érintése, nem bántam meg én sem.
2017. okt. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%

Hogy még véletlenül se csússzon előre,jobb lenne metéltetni magatok.Nem aggódnátok még véletlen sem a higénia miatt.

Aki csak gy tudja magának a higéniát biztositani,az ássa el magát .Gyanitom ebben némi vallás is a háttérben áll.

2017. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem. A fitymám azért van hogy védje és ne száradjon kia makkom. Az, hogy te hátrahúzva tartod, az a te bajod, attól még nem természetes.
2017. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mivel nekem nagy fitymám van mereven is épp csak szétnyílik szval ez az opció nálam nem nön be

Amugy meg ha hátrahuzom nagyon érzékeny és merevedésem lesz tőle

2017. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A melegek mindig beszélgetni akarnak róla?
2017. nov. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!