Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vérszegénység okozhat hosszútá...

Vérszegénység okozhat hosszútávú merevedési zavart?

Figyelt kérdés
Közel 4hónapja volt egy kisebb balesetem, amit félvállról vettem, és végül annyi vért veszítettem, hogy eszméletlenül estem össze. Három napig itthon kezeltem, kötözgettem egy nyílt sebet, ami lassan, de folyamatosan vérzett. Azonnal kórházba szállítottak, összevarták a sebet, és kaptam vért, még valami vízszerü cuccot intravénásan. 2napot töltöttem odabent, mire kijöttem teljesen jól éreztem magam, elmúlt a gyengeség, szédülés, és fejfájás a tarkómnál. Mostanra már a seb is maradéktalanul meggyógyult, nincs semmi panaszom, csupán kérdésben szereplő tényező aggaszt. Azelőtt soha nem volt hasonló problémám. 26F

2017. okt. 31. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:

a vérszegénység teljesen más

szimplán buta vagy

de az se okoz ilyet

2017. okt. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!