Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a péniszen a sok...

Mi lehet a péniszen a sok apró bőrszínű kidudorodó pötty?

Figyelt kérdés

Nagyon kicsi, sűrűn egymás mellett lévő pöttyök, amelyek ki is dudorodnak egy kicsit, a makk tetején van a legtöbb (tehát ha közvetlen lenézek a péniszemre, ott látszik), itt szinte teljesen egybefüggő felületet adnak ki, a makk töve felé pedig kicsit pirosasabbak.

Még a húgycső 2 oldalán is vannak de ott ritkásabban.


A méretük nagyon kicsi, még a legnagyobb sincs akkora mint egy gombostű feje.


Ne fáj, nem viszket és nem is sokkal érzékenyebb mint a makk többi része. A kiterjedése se nagyon változott.


Igazából régóta megvan, mert fitymaszűkületem is van, egy ideig szinte le se bírtam húzni a makkról a bőrt, ms már le is bírom róla, de csak éppen, hogy.


Tehát kb. mindig is ott volt amióta hátra bírom húzni, azóta max. egy nagyon kicsit változott a kiterjedése.


Ami érdekes, hogy a húgycső mellett közvetlen még van egy kicsit pirosas rész, amin nincsenek pöttyök, mereven ez egy egész nagy felület, ott sima a makk csak piros, majd a piros rész mellett lesznek a pöttyök, a húgycső körüli részen. A makk oldalán nincsenek.


Urológushoz kevesebb mint 2 hét múlva van időpontom, de már nagyon rágörcsöltem, mert nem tudom, hogy súlyos e, bár gondolom nem az, ha évek alatt nem okozott érezhető gondod, ugyanakkor még is jobban aggaszt ez mint a relatív (?) fitymaszűkületem.


Szerintetek mi lehet ez?


2017. nov. 3. 08:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Gombásodás is okozhatja. De egyes baktréium fajok is.

Ha nagyon rá vagy görcsölve kamilla teás borogatást, vagy "fürdetést" vegyél, esetlegesen az is enyhítheti a pirosodást és lehet kicsit meg is nyugodnál, legalább addig, amíg orvos nem lát. :)

2017. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!