Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Részleges fitymaszűkület...

Részleges fitymaszűkület esetén mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor merev a péniszem nehéz hátrahúzni a bal oldalon a bőrt és eléggé kellémetlen.

2017. nov. 6. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
A jobb oldalon könnyen megy?
2017. nov. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%

Ha még nem volt sexuális aktusod, akkor ne idegeskedj. Az első alkalommal vagy a másodiknál szépen hátrahúzódik. jelentkezhet kisebb vérzés, ne ijedj majd meg. meg lehet, hogy kisebb sütő fájdalmat fogsz érezni.

Ha már volt aktusod és így sem repedt föl, akkor ajánlom, hogy menj el urológushoz, rutin beavatkozás, és mivel csak részleges, pár nap alatt gyógyul.

2017. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Az előző válaszoló hülyeséget írt. Az, ha közösülsz valakivel, biztosan nem fogja megoldani a problémát. Az meg, hogy vérezni fog és aztán jó lesz, végképp hülyeség.

Anélkül, hogy hozzáértő szem látná, lehetetlen megmondani mi a baj és mi a gyógymód.

Erre van az orvos, neki ez a dolga. Ha ehhez nincs bátorságod, első közben olyannak mutasd meg, akiben megbízol és valamennyit ért hozzá.

2017. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Így van! A kettes valami nagy b.rom lehet ha ilyeneket javasolt, amelyek sérülésekkel járhatnak! Olyan azonban nincs, hogy részleges fitymaszűkület, olyan van, hogy relatív vagy abszolút fitymaszűkület, ezeket is hozzáértőtől tudom. A relatív olyan, hogyha le tudod húzni a bőrt a péniszedről és az a makk pereméig valahogy lemegy, az abszolút meg olyan, hogy sehogy nem megy le addig. Se lankadtan se meredetten. Szóval szerintem ezzel keverheted! :)


Ha megmutatod valakinek, azt ne ezen a fórumon valakinek tedd, főleg ne olyannak, aki privátban rádröpül és önmagát vagy valami csodatanácsot ajánlgatva, hogy ez biztos segíteni fog. Túl sokan megjárták már az ilyen kétes szándékú emberekkel! Egyszemélyben te keress utána, és te válaszd ki, kiben bízol meg, s ki segítsen neked! Ajánlásokat nyugodtan fogadj el, de nézz alaposan utána, mielőtt megkeresed, ki az, mit kínál, miben tud és mekkora szakértelemmel segíteni neked! Én annak idején mikor nekem volt szűkületem, így tettem, jó alaposan megválogattam kivel állok szóba az egész interneten, így szerencsére sikerült elkerülnöm a krónikus perverzeket és önjelölt kontárokat mind privátban, mind a topikokban, legyen szó a gyakorikérdésekről, vagy más internetes oldalakról. Ez a te érdeked, hogy tiszta fejjel befolyásolásmentesen te magad keresd meg azt, aki segítsen neked, akár orvos az illető, akár nem, mert mindenki másként "segít".

Eredmény: Nincs már szűkületem és megbízható szakember segített nekem megoldani azt amit addig titokként és saját szégyenemként kezeltem. Úgyhogy ha valami hasonlót akarsz, fontold meg az eddigi hasznosnak tűnő tanácsokat!

2017. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem írtam hülyeséget, csak nyitott szemmel és füllel élek. Ha nem lennél leragadva az elavult ismereteiddel tudhatnád, hogy bizony sok esetben az első sex az, ami orvosolja a kis szűkületet. Ha nagy mértékű, akkor marad a circumcisio (körülmetélés).
2017. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van előző! Szexeljen, adja neki a kakaót azt repedjen be a fitymája, hogy majd hegesen gyógyulhasson és csak még jobban beszűküljön a gyerek fitymája! Valóban, ez egy "felvilágosult", "felelősségteljes" "gondolkodásra" utal. Ennyi ész meg egy fazék víz, oszt elmehetsz kertet locsúnyi!
2017. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Első sorban, ha szűkület van, akkor az nem egyoldali. Olyan nincs. Másodsorban, ha csak az egyik felet érinti, akkor valszeg még nem vált el teljesen a bőr, így IGENIS sex alkalmával elválhat. Harmadsorban, meg ugyanúgy írtam az orvosi segítséget, ha tudnátok olvasni...! Csak pont azt a részt hagytátok figyelmen kívül, ami egyezik a tiétekkel, ennyi.

Megjegyezném, hogy vérzés műtétkor keletkezik és nocsak, hegesedés is, IQ fighterek! De részemről befejeztem ezt a csevejt, mert látom, hogy hiába koptatom a billentyűzetet...Jóccakát.

2017. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, pont azert irtam ki mert tartok attol ha igy lesz aktusom akkor baj lesz utanna. Es igen 1-es a jobb oldalon konnyen feljon.
2017. nov. 7. 22:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha elmennél urológushoz,beutaló nem kell.Lehet picit le van csak tapadva a fitymád és krémmel lehetne kezelni
2017. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!