Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkülettel lehet szexelni?

Fitymaszűkülettel lehet szexelni?

Figyelt kérdés

Enyhe fitymaszűkületre gondolok amikor a makkról le lehet húzni mereven is, de a tövében megáll. És ilyenkor ugye nem simul ki rendesen.


Vagy ennek lehetnek komoly kockázatai?


2017. nov. 12. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Azért mindenképp nézettesd meg orvossal. Fáj ?
2017. nov. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 Nem fáj, dokihoz jövő héten megyek, a kérdés amúgy is csak elméleti.


Amúgy elérdekes, mert tényleg nem fáj, nem igazán szorít, akkor van csak egy kis feszítő érzés amikor letolom a makk végéről, de utána annak is vége.


Illetve néha lankadtan még nehezebb lehúzni mint mereven ami elég fura.

2017. nov. 12. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Valóban érdekes. A doktornő majd mond rá valami hitelesebbet. Azért addig picit hagyd szegényt.
2017. nov. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Lehet

De felszakadhat.

Ráadásúl nekünk nőknek nem túl kellemes érzés egy fitymaszűkületes pénisz. Még leszopni se lehet rendesen

Mindenképp menj dokihoz.

2017. nov. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Menni fogok, nem is tervezek nővel lenni amíg ez így van, de mint írtam nagyon enyhe szűkület, a makk teljesen csupasz ha hátrahúzom.
2017. nov. 12. 14:10
 6/7 anonim válasza:
70%

Nekem is enyhe fitymaszűkületem van. Korábban mindig nagyon stresszeltem, hogy nem fogok tudni így szexelni és meg akartam műttetni. De aztán egy olyan csodálatos barátnőre találtam, aki azt mondta, hogy ez neki teljesen rendben van, nem gond egyáltalán. Így úgy döntöttem, hogy először kipróbálom, hogy így működik-e a dolog, vagy sem.


Ha érdekel, szívesen leírom neked a tapasztalataimat, tippjeimet, hogy minden rendben legyen majd, csak szólj. :)

2017. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 Ha van időd szívesen fogadom a tapasztalataidad.


Mondjuk én mindenféleképpen meg szeretném csinaltatni.

2017. nov. 12. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!