Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha fitymaszűkületem van akkor...

Ha fitymaszűkületem van akkor urológushoz kell menni?

Figyelt kérdés

Illetve a különböző bőrelváltozásokat is ő nézi?


Mert nekem ezek vannak és most fogok hamarosan dokihoz menni, de nem tudom, hogy ezekhez az urológus a legmegfelelőbb vagy sem?


2017. nov. 13. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Fitymaszűkülettel igen, bőrelváltozásokkal bőrgyógyászhoz vagy a nemibeteg gondozóba.
2017. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Köszi# Mondjuk gondolom ha olyan problémám is van amit ő nem tud kezelni tovább küld máshova.
2017. nov. 13. 17:32
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Ha konkrétan meg akarod szüntetni a szűkületet, akkor sebészhez kell menni.
2017. nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

A bőrgyógyászat,és nemi beteg rendelő,1 és ugyan az.

Nincs külön erre,mag arra szakosodott orvos,sem rendelő .

Ha úgy érzed szűkületed van,akkor kezd az urológián .

2017. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

fitymaszűkület: urológus. Ha kell sebészi beavatkozás (nem mindig kell), ő fogja intézni. Ha körülmetélést javasol, abba ne menj bele, max. részlegesbe. Keress olyan orvost, aki megcsinálja anélkül (akár plasztikai sebész).


bőrelváltozások: ha már ott vagy, megkérdezheted az urológust, de lehet, hogy továbbküld bőrgyógyászhoz.

2017. nov. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Amúgy a körülmetélésbe miért ne menjek bele? Az legalább biztos megoldás, plusz én személy szerint nagyon nem szeretem a fitymámat, persze ha van enyhébb beavatkozás, amely biztosan megszünteti akkor inkább azt választom.

2017. nov. 13. 19:08
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

A nemibeteg-gondozó és a bőrgyógy nem ugyanaz, ez már milliószor el lett mondva a #4-esnek, de nem, ő mint mindent jobban tud csak null tapasztalattal.


A valóság ezzel szemben az, hogy a bőr- és nemibeteg gondozó kifejezetten a nemi betegségekkel foglalkozik, míg a sima bőrgyógyászat ennyire azért nincs képben ezekkel a dolgokkal, a kettő külön szakterület. Ha egy helyen van a két szakrendelés, vagy egyszemélyben az azt jelenti, hogy vagy a megfelelő szakképesítésű orvosok vannak abban a rendelőben, vagy ugyanaz az orvos szakosodott mindkettőre.


Egyébként vigyázzatok a #4-es kommentelő (46%-os) minden kérdezőre ráír privátban, leginkább fiatalkorúalra, látszólag segíteni akar, de ezt nem önzetlenül, hanem hátsó szándékkal teszi, és nem ő az egyetlen aki a kérdezőket privátban zaklatja nem tisztességes szándékkal!

2017. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%

Urológushoz menjél el,ő a fitymaszűkületed is megnézi és ha vannak bőrelváltozások azt is kezelni fogja.


Urológushoz 14 éves kortól lehet egyedül menni,beutaló nem kell,csak elmész a rendelési időre,esetleg mobilon időpontot is kérhetsz.



Hány éves vagy?Milyen bőrelvátozások vannak?

(kis fehér pattanáshoz hasonló dudorok netàn makkon vagy péniszen,mert ha igen csak esztétikai hibák perarly peanly papules vagy fordyce foltok,egyik se betegség)



Fitymaszűkületet nem minden esetben kell műteni,enyhe esetben lehet krémmel kezelni és csak súlyos esetben kell metélni,ami elkerülhető csak gyakran nem mondjak el a többi műtéti lehetősèget.

Jobb a metélést elkerülni,nem szép látvàny és a fitymának a sexben is fontos szerepe van.

2017. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Off:Szerintem a másik 46%-ra gondolsz,mert én privàtba sosem írok, de ha nekem írnak privàtba arra is csak ritkán válaszolok.
2017. nov. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha figyeltél volna, előző kettő (#8-9), ott volt az is, hogy #4-es. De a túlbuzgóságod neked sem egészséges, ami neked is számtalanszor meg lett már jegyezve, mégis elutasítottad, mert te nem érzed, mindenki más viszont igen.
2017. nov. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!