Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mire számíthatok urológusnál?...

Mire számíthatok urológusnál? Milyen előkészület ajánlott?

Figyelt kérdés

Feltehetően enyhe fitymaszűkülettel vagy letapadással megyek hozzá holnap, illetve 1-2 másik aprósággal, amik lehet csak esztétikai hibák.


Nyílván lezuhanyzok majd előtte és igyekszem a lehető legjobban megtisztítani a péniszem is.


Egy korábbi kérdésben rakérdeztem, hogy kell e szőrtelenítés, de írták, hogy nem, tehát abból max egy kicsit vágok le, vagy semmit.


Ugyanakkor előfordulhat, hogy nem tudom 100%-ban megtisztítani a péniszem, mert épp csak a makk mögé megy be a fitymám és a makk tövét így nagyon nehéz rendben tartani.


A kérdés az is, hogy mi várható?


Úgy tudom ő fogja hátrahúzni a fitymám, ezt előfordulhat, hogy durván teszi? Mert én mindig ovatosan csinalom csak.


Illetve lehetséges, hogy ő hátrébb bírja húzni a fitymám mint én? Mert én nem igazán merem erőltetni, így ameddig simán megy addig húzom hátra.


Esetleg van olyan dolog amit gelyben is kezel? (Egy szimpla rendrlő.)


Mennyire lehet fájdalmas? Mert az se mindegy.


2017. nov. 14. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:
41%
Csak ernyedt állapotban fogja a péniszed megvizsgálni,fitymát hátrahúzni.Ha fájna szólj,nem igazán szoktak durvulni.
2017. nov. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!