Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A körülmetélt embereknek...

A körülmetélt embereknek mennyiben más a szexuális életük?

Figyelt kérdés
Mármint nem akkora az érzésgazdagságuk, mint azknak, akik nem estek át körülmetélésen?
2008. okt. 23. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem, ilyen nincs.

Viszont kicsit tovább bírják, mert nem olyan érzékenyek. De ez nem belső, hanem külső változásoktól van.

2008. okt. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
sokkal jobb veluk a szex, en egy ilyen elvezek, egy feketet
2008. okt. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Én mint körülmetélt mondom, hogy sokkal jobb!
2008. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadótól kérdezem: Miért jobb?
2008. nov. 20. 17:17
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Az en paromnak is korul van metlve es tenyleg jobb, azert mert higienikusabb, sokkal jobb tisztan tartani es sokkal tovabb birjak, allitolag. Bar az en parom nem birja tovabb, de sokkal jobban elvezi alitasa szerint mint egy evvel ezelott..nekem megsokkal de sokkal jobb es szebb is,szerintem..udv

2009. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
az utolsó válasz mintha én írtam volna :) de az én párom sokáig bírja, nem biztos, hogy a körülmetélésől, de így van :P
2009. ápr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Én is körülmetélt vagyok és romokban van a szexuális életem. Az a baj, hogy az, akinek ronda és fájó a pénisze, nem rohan a netre elmesélni ezt, ahogy most én. Ezért úgy tűnhet, hogy a körülmetélés egy tök jó dolog, aminek nincs is kockázata.



EZZEL SZEMBEN.....



..... a makk ki van száradva, kérges, foltos, hámlik. Fáj is sokszor, főleg, hogy a bőrdarabok rajta vannak és feszítik.

Kiesett 20 évvel a műtét után (!) kiesett egy varrat, a helyén, a lyukban összegyűlő bűzös cuccot meg időről időre kiszedegetem. Nem túl higiénikus, szívesebben takarítanék inkább a fitymám alatt :(


Szex, drog nélkül..... hát, nem tudom, én nem próbálnám meg :(

2009. dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Csatlakozom... a korulmeteles nem mindenkinek jo, SOT
2010. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó hogy helyeselsz magadnak. Hülyegyerek.
2011. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
En se koszonom meg, hogy korulmetelt vagyok :(((
2014. júl. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!