Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Letapadva van a fitymám de...

Letapadva van a fitymám de nem nagyon. Kb 7mm. Hátra tudom még majd húzni, vagy így marad? Mi bajom lesz tőle? Többi lent.

Figyelt kérdés

(Hátra tudom húzni, csak a fitymafék mellett van letapadva, ott nem tudom) Orvoshozretnék menni, szégyenlős vagyok.

12/F



2017. nov. 15. 23:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Orvoshoz nem szeretnék menni*
2017. nov. 15. 23:21
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Szia.Honnan tudjuk mi ezt? Itt senki nem orvos ez nem orvosi oldal, privátban meg tuti hamarosan rád írnak a fórum szokásos pedofiljai a babaolajos módszereikkel!


Tudom, hogy szégyenlős vagy, ebben a korban mindenki az majdnem. De nem gondolod, hogy inkább be kéne azt a kis kellemetlenséget vállalni a szüleidnél meg az orvosnál, minthogy olyan emberek osztogassanak tanácsot, akik max csak vígasztalni vagy okoskodni tudnak, de nem ez a szakmájuk, ezért nem is értenek hozzá?


Te érted a szüleid felelnek. Gondolj bele, ha majd neked lesz egy fiad, és neki lesz egy ilyen dilemmája,arról te nem szeretnél tudni, nem szeretnél segíteni neki? Hagynád, hogy mindenféle ismeretlen emberrel kerüljön kapcsolatba mindenféle internetes fórumon, csak mert szégyenlős, ezért nem mer nekes szólni?


Csak gondolj bele! Cselekedj inkább helyesen! Akkor is, ha egyszerűbbnek tűnik ide írni!

2017. nov. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Urológus foglalkozik ezzel,aki férfi orvos.


Érdemes lenne szólni apukádnak,hogy vigyen el hozzá,lehet valamilyen szteroidos krémet írna fel neked.Nem kell urológiára beutaló,csak egyszerűen a rendelési időre elmenni.

Ha szégyenlős vagy megmondod a téged orvoshoz elkísérő szülőnek hogy vàrjon meg kint a váróba amimor az orvos behív majd,vagy ha behívott az orvos és beszéltetek az vele,elmondtátok mi a bajod és meg szeretne vizsgálni menjen addig ki a szobából vagy forduljon el.



De van hogy az enyhe letapadás,ha óvatosan húzod a fitymád minden nap hátra megoldodik.De nagyon óvatosnak kell lenni könnyen sérülés történhet.

Szóval a legjobb az lenne ha apukáddal beszélnél róla.



Menj oda apukàdhoz,mond meg hogy fontos dologról szeretnél vele négyszemközt beszélni,hívd be a szobádba.Ott mond el fürdéskor vetted észre,hogy egy kis letapadásod van,szeretnéd ha elvinne urológushoz

2017. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Metéltesd körül magad
2017. nov. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Ez egy fityma szűkület. Ez azt jelenti hogy nem húztad hátra a fitynádat kB 1-2 hónapja tehát nem mostad rendesen ezt csak az orvos tudja helyre hozni. Jobbulást!
2017. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!