Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet az a péniszem tövében?

Mi lehet az a péniszem tövében?

Figyelt kérdés

Valaki hozzáértőtől kérdezném hogy a péniszem tövénél

mélyen lévő dolgok micsodák ? A bal oldalon van egy kemény gömb szerű kicsi mozdítható golyó ami nem fáj a másik oldalon pedig egy puha zsírcsomó szerű dolog ami ugyanúgy mozog csak más a tapintása és kicsit nagyobb. Mik lehetnek ezek ? És miért másfajta a 2 ? Akinek van ilyen vagy tudja biztosan hogy mi ez és mért más az írjon ! Köszönöm !



2017. nov. 20. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
a heréid
2017. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

erre biztosat csak a doki fog tudni mondani, miután megvizsgált... ha nagyon nem akarsz dokihoz menni, ajánlom az alábbi oldalt [link]

itt névtelenül felteheted a kérdésedet, és a megfelelő szakértő válaszol rá. időbe telik, nekem legutóbb 1 hónap volt mire válasz érkezett... bár én ezzel nem várnék a helyedben:)

2017. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező. Ez egy nyilvános fórum!

A "hátha mégis"-en kívül szerinted itt mennyi az esélye, hogy hozzáértőt találsz? (Az hogy itt könnyű kérdést kiírni még nem biztosíték, sőt!)


A gyakorikérdések.hu egy amatőr fórum, csak teret ad a témának, megoldást szakértelmet nem. (Esetleg még privátban okoskodó perverzeket, pedofilokat.)

2017. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Így van,elég volt a nyilvános okoskodásokból is,mert ez a kérdezőt nem viszi előbbre .
2017. nov. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Nicsak ki beszél... Pont az aki a legjobban csinálja ezen a fórumon, és aki mindenkire azonnal rászáll privátban, hogy farokfotót kunyerjon...

Nem is lepődök meg a beszólásodon professzorkodókám, magadra ismertél! :D

Látod, ha hallgattál volna, most is bölcs maradtál volna!

2017. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ad #3: azért vannak, akik nemcsak amatőr módon válaszolnak, hanem a problémához illő szakértelemmel rendelkezve releváns információkkal is szolgálnak. A gond inkább akkor van, amikor a kérdező nem szabatosan, nem részletesen taglalja a problémáját, hanem konkrétumok nélküli megjegyzéseket közöl: "gömb szerű kicsi mozdítható golyó", hát igen a gömb és a golyó ugyanaz, de, hogy mekkora pontosan, azt nem írja, azt sem, hogy nyomásra fáj-e; " a ...em tövénél mélyen", az hol van, magában a péniszben vagy a hasfalban?.... Sajnos szinte az összes kategóriában jellemzők az ilyen pongyola módon megfogalmazott kérdések, de ezzel az erővel a pusztába is kiálthatná kérdését a kérdező vagy írhatná a kéménybe korommal.
2017. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

Ebben van igazságod, kedves 65%-os előző, de sajnos ez a ritka. Elég ide egy kérdést kiírni, máris repülnek rá az emberre privátban, önmagukat, meg mindenféle hülye módszert ajánlgató önjelölt kuruzslók, és persze az is, aki feletted magára ismert, és két imént küldött privát üzenetét olvasatlanul törölnöm kellett, annyira lesz.rom. (Gondolom az egója szíven üthette az intelligenciáját... :) )


Egyébként igazad van! Lehetnek itt "nemcsak amatőr módon válaszoló, hanem a problémához illő szakértelemmel rendelkező releváns információkkal is szolgálni tudó" fórumozók is, eddig még csak egyetlen ilyet találtam, ő sincs már itt. Akivel viszont találkoztam, az meg kritikán aluli, és egyik se szakavatott a témában, szóval ez itt majdnemhogy nem létezik. (Tisztelet a kivételnek.)

Ha te nem olyan vagy, aki kihasználja a kérdezőket, mint a nemcsúnya professzorkodó, aki privátban mindenki zaklat, és nem inged, amiről írtam, ne vedd magadra!"

2017. nov. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok... most úgy őszintén, miért lett lepontozva a hozzászólásom??
2017. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!