Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nincs még mindig szakállam?

Miért nincs még mindig szakállam?

Figyelt kérdés

21 vagyok és nem tudok szakállat növeszteni, csak elszórtan nő ki egy két SZÁL, szóval még foltokban sincsen.

A genetikáról meg annyit, hogy apámnak is van szakálla, és mindkét nagypapámnak is.



2017. nov. 22. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Biztosan észrevetted már, hogy egyikőjükre sem hasonlítasz. Ez nem a véletlen műve. Keress a környezetedben olyat aki gyakran jár hozzátok, de neki sincs szakálla, viszont hasonlítasz rá.
2017. nov. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert a genetikadban Benned tobb van az anyukadbol, mint az apukadbol es a nagyapaidbol.
2017. nov. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
7.ágig visszaüthetsz,nemcsak a nagyszülőkig.
2017. nov. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
még van rá esély, hogy kinő? ha igen, meddig? ha 30 évesen se lesz, akkor gondolom már soha
2017. nov. 22. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Apám és öcsém szőrös mint egy majom, én meg alig. Szakállat se tudok növeszteni. Genetika. Ez van. 27/F
2017. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pedig a szakáll lenne az egyetlen megoldás arra, hogy ne úgy nézzek ki, mint egy 12 éves. Legalább egy kis borosta...
2017. nov. 22. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:

ez változó.

Én 17 éves vagyok és ha egy hétig nem borotválkozok, már rögtön fél centis szakállam van. Eléggé unok már borotválkozni... majd kinő... vagy ha nem akkor exrta hajnöveszőt:)))

2017. nov. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!