Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Viszket állandóan mivel kezeljem?

Viszket állandóan mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
Herezacskóm oldala az ágyékom mellett gyakran viszket,kénytelen vagyok megvakarni,ilyenkor "hámlik " a bőr is.Kérdésem mivel kezeljem? Talán valamelyik fürdőben/termál/ szedtem össze.

2017. nov. 22. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el borgyogyaszhoz. Ez valszeg gomba.
2017. nov. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell egybol a gombatol rettegni, lehet csak kicsit bepallot, vagy az alsogatyad alergizal (arra nem is merek gondolni, hogy talan nem mosakszol rendesen).


Eloszor en csak lecserelnem az alsogatyam es a tisztalkodas utan behintoporoznam a zacsit.


Persze ha ez nem segit, akkor orvoshoz kell fordulni.

2017. nov. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alain Delon ***** válasza:
Ki van öblítve rendesem a ruhád? A textilben marad mosószer is irritáltatja a bőrt.
2017. nov. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Röhej voltam bőrgyógyásznál/bejelentkezés 3 hét időpont miatt---Ő csak annyit látott hogy "vakarom" és javasolta ne használjak tusfürdőt---semmi nem változott...

Köszönöm szépen az eddigi segítséget!!!!

2017. nov. 22. 11:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogyan leírták: fehérnemű lecserélése természetes anyagúra (pamut vagy valódi selyem, mosásnál alapos öblítés, gombaellenes hintőpor óvatos használata (ugyanaz, mint a lábgomba ellen Mycosid vagy Mycofen), esetleg napi letörlés 70%-os alkohollal. Lengébb öltözet, hogy viszonylag szárazon legyen.
2017. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magan dokihoz menj, tb-s ellatasban mindenhol ezt csinaljak a borgyogyaszok, sot sokszor meg se nezik, kb az ajtobol "gyogyitanak". Tobbet er a "tedd a kezed a tv-re, kuldom az energiat"
2017. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!