Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Nem tudom kiverni? Mitől lehet?

nem tudom kiverni. próbáltam már de sose éreztem azt hogy jönne . Rosszul csinálom vagy túl rövid ideig ? 14/f

Keress kérdéseket hasonló témákban: elélvezés, kézimunka

11-23 16:27  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Ezt mi sem tudhatjuk, hogy jól csinálod-e, és azt se, hogy mennyi ideig.
De az is elképzelhető, hogy még nincs spermád.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 11-23 16:32 Privát üzenet
Szerintem nem csinálod elég ideig.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 11-23 17:13 Privát üzenet
Ezt nem muszájból kell csinálni..ha nem megy még,nem kell erőltetni.Még ezek szerint nem vagy elég érett az önkielégítéshez.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 11-23 18:02 Privát üzenet
Én is a 14 éveim végén kezdtem el csinálni.
Emlékszem, hogy a fürdőkádba voltam es felállt el kezdtem húzogatni, sokáig játszadoztak vele kb 15 -20percig vertem, egyszer csak egy eszméletlen jó érzés volt és egy nagyot spricceltem.
Nyugi nem vagy elkésve semmivel, vannak akik korán érő típusok , vannak akik nem.
Ez nálad is ki fog alakulni nyugi🙂
Van olyan ember is akinek 16 évesen komoly arcszörzete van, nekem 22 évesen csak körszakállam, nem vagyunk egyformák🙂

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 11-23 19:56 Privát üzenet
nyugi, valami hiányzik...valószínű, hogy a tesztoszteron szinted alacsony, vagy nincs előtted a "motiváció"

gondolj valami olyanra, amitől feláll, vagy nézegess szexet..az sem mindegy, mit használsz sikosítónak, vagy csak úgy natúrban rángatod a bőrt..

nézz meg a jutubon egy kobraköptetést..rengeteg profi recska van...

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 11-24 22:38 Privát üzenet
Ha maga a maszturbálád jó érzés csak éppen nincs spermád akkor nyugi nincs baj,de eléggé későnérő lehetsz.(legkésőbb 16 éves korodig kell,hogy spermád legyen,ha addigra se lenne endokrinológushoz kell menni)

Bocs,de milyen magas vagy,mikor kezdtél szőrösödni,korodhoz képest szerinted kicsi van?

Csak azért kérdezem,mert akik a te korodban alacsonyabbak az átlagnál gyakran később serdülnek,később lesz szőrzetük,spermájuk,van hogy amíg nem nyúlnak meg a nemiszervük is kicsi,de amint megnyúlnak nyugi utolérik a többséget.

Az àtlag 12-13 éves kora eljén szőrösödik már

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 11-25 17:34 Privát üzenet
Nemiérés szempontjából érettlen vagy.Gyakorolgass menni fog.Nekem 12 évesen màr volt

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 11-25 18:44 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem tudom kiverni?
Hogyan tudom jól kiverni?
2 hónap múlva leszek 13 és megpróbáltam kiverni de nem jött ki semmi, ennek mi lehet az oka?
Miért nem tudom kiverni?
Miért nem tudom kiverni?
Körülmetélés után nem sikerült kiverni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu