Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here csomó, duzzanat? Bővebben...

Here csomó, duzzanat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Pár hete a bal herémen érzek csomót, tapintásra olyan, mintha megduzzadt erek lennének. Nyomásra, tapintásra nem érzékeny egyáltalán. Én úgy érzem tapintáskor mintha erek lennének. Ez lehetséges?

Szinte csak akkor érzem, amikor lógnak a heréim, és laza a zacskóm. Feszes zacskónál nem érzem. Illetve fekvő, ülő helyzetben sem igazán. Inkább csak álló helyzetben tudom tapintani.

Keményebb fizikai megterhelés után is eléggé jól előjön ez a dolog.

Amikor sokat mászkálok, pörgök egész nap akkor kicsit úgymond nehezebbnek érzem a bal oldali herét, mintha egy pici nyomás lenne rajt, és kicsit diszkonfort érzete van. Konkrétan nem fáj, úgymond érzem, hogy ott van. Akivel volt már ilyen szerintem tudja mire gondolok, jobban nem lehet leírni.

Nagyon ritkán érzek szintén az alhasam bal oldalán enyhe húzódó érzést.


Szerintetek mi lehet ez?

Nagyon félek elmenni orvoshoz, hátha valami nagy baj van.



2017. nov. 27. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha most nekiállunk itt betegségeket mondani neked, attól nem hinném, hogy jobb lesz. Amilyen hamar tudsz, menj el urológiára és nézesd meg (nem kell beutaló).


Akármi is az, ott majd megmondják. Ha meg tényleg "valami nagy baj", akkor még jó is, ha hamar orvoshoz mész.

2017. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyébként meg herevisszér-tágulat (variocele).
2017. nov. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!