Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » He elmegyek egy magán urulógus...

He elmegyek egy magán urulógushoz fel fog nekem írni potencia növelőt?

Figyelt kérdés
Még elég fiatal vagyok azért kérdezem.Járok egy lánnyal csak a szex nem az igazi és ez lehet adna egy kis önbizalmat és utána jobb lenne az egész.Netről nem akarok rendelni mert az veszélyes,de felírni nem hiszem hogy fel fogják ezért akarok magán orvoshoz menni ott hátha.
2017. nov. 27. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Igen. És az összes szükséges vizsgálatot is elvégzi nálad. Potencia növelőt nem adnak sztk ra. De megmondja, mit tegyél, hogy működjön a dolog.
2017. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%

Mindenképpen kell egy sor vizsgálat, hogy a szervezeted biztosan bírja majd (szív stb.), ha ott minden oké, akkor szerintem igen. Érdemes lehet olyan vizsgálatokat is csinálni, amik a szervi okokat tárják fel (van-e szervi oka).


Ugyanakkor lehet jó lenne agyi oldalról is megpróbálni. Pl. sok stressz ér-e, kipihent vagy-e, nem görcsölsz-e rá nagyon a témára.

2017. nov. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!