Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az a helyzet hogy samponnal...

Antal1234 kérdése:

Az a helyzet hogy samponnal mostam meg a péniszem. és 3 napja fáj, csip, viszkető érzések jelentkeztek. Fityma alatt mintha gennyezne, piros a makkom is. Mit tegyek? Kamillát mondtak eggyesek, de hidegen v melegen? Mennyi idő alatt gyógyúlna meg?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 01:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem a sampontól van, az elvileg még a szappannál is kímélőbb. Inkább mutasd meg orvosnak.
2017. dec. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Langyos kamilla főzettel mosd meg.
2017. dec. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eddig inkább legtöbbször sima vizzel mostam le, de rá jöttem hogy azért jobb lenne samponnal, igy ezelőtt ilyen nem volt csak miútán samponnal mostam meg 1x aztán helyre jött majd megint megmostam és megint....
2017. dec. 3. 10:15
 4/9 A kérdező kommentje:
langyossal nem ront a gyúlladáson?
2017. dec. 3. 10:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nem ront rajta.Próbáld meg vele.

A sampon sokaknál irritációt okoz a fejbőrön is,akkor el tudod képzelni,hogy hogy hat az érzékeny felületű makkra.Az az igazság,hogy a tusfürdő sem való az intim részek tisztítására.

Vegyél férfiaknak való intim lemosót,olyan,mint a tusfürdő,csak nem nagyon tartalmaz allergén anyagokat.Az nem csíp,stb.

2017. dec. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! kipróbálom, az a helyzet hogy ez sex közben nem valami jó... remélem ilyen intim lemosót boltban is találok :")
2017. dec. 3. 11:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Drogériában van,azt tudom.:)
2017. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és kamillázás után már moshatom is? :"D
2017. dec. 3. 19:57
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
A férfi nemiszervet az esetek zömében kizárólag csak vízzel szabad megmosni, mert hasonlóan minden más nyálkahártyával fedett területhez, mindenfajta szappan vagy felületaktív anyagot tartalmazó mosakodószer súlyosan károsíthatja a nyálkahártyát, olyaddig, hogy a nyálkahártya jelentős része el is hal. A gyógyulás ezt követően akár hetekig is eltarthat a károsodás mértékétől függően. A nyálkahártya-fosztott terület pedig fokozottan van kitéve mindenféle fertőzésnek. A kamilla tea langyosan értendő. Ha bármiféle gennyedzés, gyulladás lépne fel, azonnal orvoshoz kell fordulni.
2017. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!