Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájhat a bal herém?

Mitől fájhat a bal herém?

Figyelt kérdés
Már hónapom óta küzdök a bal herémmel, először edzéses után volt furcsa, aztán egy alkalommal, mikor nagyon sokat ültem belobbant, és nagyon fájt, ekkor elmentem urológushoz, nem talált semmi komoly bajt, kaptam gyulladás csökkentőt és polcoljam. Javult, aztán rá egy hónapra megint elkezdtem edzeni, és megint vissza tért, de nem csak edzés után fáj, sex közben is érzékeny. Megint elmentem egy másik urológushoz, az se talált semmit. Volt ultrahang mindkét alkalommal, vizelet vizsgálat, és semmi. Valakinek volt hasonló problémája? Mit tegyek?

2017. dec. 7. 20:02
 1/3 anonim válasza:

1. Ilyen hejzetben első dolgom lenne orvoshoz menni, vagy szülőt megkérdezni. Ok: Mivel súlyos is lehet a dolog és szerintem én nem azzal kezdeném hogy kiposztolom ezt ide.

2. Tudom hogy ciki, de menj/menjetek el orvoshoz, mert ez súlyos is lehet. (ha a fájó heréd nagyobb mint a másik akkor Húzzál az orvoshoz.)

2017. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocs nem néztem az üzenet többi részét, ezen én is elgondolkodnék.
2017. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha OEP urológusok voltak, akkor menj magánorvoshoz. Budapesten pl. Dr. Fábián Károly.
2017. dec. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!