Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a péniszemmel?...

Mi lehet ez a péniszemmel? Piros foltok.

Figyelt kérdés
Pár hónapja már 1 jó része a fitymámnak (főleg felül és a húgycső nyilásom körül) piros, körülötte pedig ilyen halvány kékes. Fájni is szokott, néha van rajta valami nyálkás anyag, fürdés közben ha felhúzom akkor érzem is. Voltam már urológusnál, bőrgyógyásznál, de ők nem láttak rajta semmit. Hova mehetnék ezzel? Vagy volt már valakinek ilyen?
2017. dec. 13. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Elmegy egy férfi az orvoshoz és elpanaszolja, hogy a nemi szerve sokat fáj.

Az orvos nem talál semmi szervi bajt, ezért megkérdezi:

- Milyen a szexuális élete?

- Normális.

- Lehetne részletesebben?

- Persze. Reggel a feleségemmel, délelőtt a titkárnőmmel, délben a másik titkárnőmmel, délután a barátnőmmel, este újra a feleségemmel...

- Ember, akkor világos, hogy ettől vannak a fájdalmai!

- Én meg már majdnem azt hittem, hogy a sok masztrubálástól...

2017. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na ez sokat segített
2017. dec. 13. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem azért valaki tud érdemben is hozzászólni, nekem nincs péniszem, meg akartalak nevettetni, sajnálom, ha nem sikerült.
2017. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tényleg senki másnak nem volt ilyen gondja, nem tud senki tippet adni hogy hova menjek vele?
2017. dec. 15. 17:35
 5/5 anonim válasza:
Látatlanban ezt senki nem fogja tudni megfejteni neked és orvosok se vagyunk. Esetleg nézesd meg másik szakemberrel. Vagy gondold át mi az a körülmény ami változott az elmúlt időben. Mosószer vagy tisztálkodószer váltás? Mert az is okozhat irritációt ha nem bírod azt a típust. Esetleg túl sok maszti vagy szex mostanság. Netán szex védekezés nélkül stb. Vagy nem elég alapos a tisztálkodás. Sok verzió van. Próbálj agyalni hogy mi másabb mint pár hónapja.
2017. dec. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!