Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Edzés, ágyéki fájdalom?

Edzés, ágyéki fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rendszeresen edzek, elég régóta. Eddig szinte semmi problémám nem akadt, de mai napon, rekord súllyal edzettem. Lábedzés.


Egyik nyomás közben szúrást éreztem az ágyékomban a végrehajtás közben, letettem a súlyt szinte rögtön, azóta pedig elég kellemetlen, de nem fájó érzés van az ágyékomban, a heréimben, picit az alhasamban is.


Természetesen elmegyek orvoshoz, ha fent áll huzamosan a probléma. Egyelőre pihenek.


Mi lehet a gond? Persze nem lehet behatárolni így, csak is találgatni. :)



2017. dec. 13. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

herevisszér, sérv

Nem vagyok szakértő, csak tipp :D

Inkább mindenképp fordulj orvoshoz, tudom kellemetlen... de inkább, minthogy legközelebbi edzésnél rosszabb legyen. Az pedig biztos, hogy az edzés valószínűleg nem tesz neki jót :/

2017. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is sérv. felmenőid között volt valami gyenge kötőszöveti állományra utaló betegség?
2017. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Használsz súlyemelő övet ?
2017. dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mára nagyon sokat javult az érzet, már nem hasogat úgy, már nem olyan kellemetlen.


280 kilónál már megtörténhet, hogy a gyenge hús már elfárad, de a lélek és az akarat még akkor is bírja. Ahogy Kathi Béla mondaná. :D


Senkinek nincs és nem is volt sérve a közeli családomban, egyedül keresztapámnak, ami így hirtelen eszembe jut.


Igen, használok övet is, már nagy súlyoknál. De egyelőre pihentetem a rekordokat, míg meg nem javulok teljesen.


Egyébként sérvnek milyen jelei lehetnének? Nincs dudor, nincs semmi különös dolog, csak az érzet, annak is már csak haloványa. Valami idegbecsípődés történt valószínűleg. Remélhetőleg.

2017. dec. 14. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg tovább tart a rossz érzés MRI-t ajánlom.
2017. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!