Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van itt olyan, akinek vizeletü...

Van itt olyan, akinek vizeletürítés után még becsöppen egy kevés, amikor eltette annak ellenére, hogy úgy érezte, már nem fog több jönni?

Figyelt kérdés
Mit tudott tenni orvosilag ellene?

2017. dec. 15. 09:49
 1/6 gyula1971 ***** válasza:

Ez mindenkivel megtörténik,főleg ha este sokat iszik,éjjel fel kell kelni vizelni.

Ez ellen a véletlen csepegés ellen 1-2 csepp nem igen tudsz mit tenni,max wc-papírban megtörlöd mielőtt elteszed.



Ez miatt cserélünk naponta alsónadrágot és pizsamát is sűrün,ha nem is minden nap.

2017. dec. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na jó egy kicsit finomat fogalmaztam, mert szégyellem, de konkrétan nem csak csöppök hanem egy jelentős adag becsurran, holott már úgy éreztem, hogy elfogyott.
2017. dec. 15. 16:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonló problémám van évek óta de én egyszerűen megoldottam magamnak. Betétet használok éjjel-nappal.
2017. dec. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Prosztata megnagyobbodás is okozhatja.Az urológus tud adni erre jó gyógyszert, pl. ilyen a Tamsudil. Tovább kell pisilni, még várni, kb. egy percet, miután úgy érezted, hogy kiürültél, és fog még jönni. Tapasztalatból tudom sajnos.
2017. dec. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha neked becsurran egy adag , ott valami probléma lehet.
2017. dec. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
EZ valószínüleg egy közepes inkotencia vagy túlmükődő hólyag. Nekem is ezek a problémák álltak fent ezen felül gyakori vizelési inger, és nehezen meginduló gyengén folyó/csepegő vizeléssel. Voltam urológusnál. Mondta hogy gátizomtorna és használjak férfi inkotencia betétet. A betét nekem bevált, mindig hordok magamnál 4-5 db ot ha szükség van rá egyszerűen ki tudom cserélni akármelyik nyilvános férfi mosdóban akár még a piszoároknál is.Azóta nem félek attól hogy az alsónadrágomba, nadrágomba folyik a vizelet és akárki észreveszi. És nincsen meg az a kellemetlen érzés hogy mi van ha most megint megtörténik mert tudom hogy védve vagyok, és a betétek mindig kinyélmesek és száraz érzést nyújtanak ott lent.
2018. szept. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!