Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az, hogy néha...

DDway kérdése:

Miért van az, hogy néha nagyon megfájdul a herém?

Figyelt kérdés
Nem verem be, semmilyen atrocitás nem éri. Amikor a barátnommel 3-4 alkalommal szeretkezünk egymás utan, van, hogy annyira megfájdul, hogy hasra sem tudok feküdni. A bal herém fáj csak. Régebben többször és sűrűbben csináltuk. A herezacskó nem sima és nem is piros. Mi lehet ennek az oka?

#here #herefájdalom #miért fáj a herém
2017. dec. 19. 04:45
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Valószínűleg valami belső probléma lehet.El kellene menni dokihoz vele,az a biztos!!
2017. dec. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A 3-4 alkalom egymás után kicsit betesz neki. Elmehetsz dokihoz, de szerintem semmi gond nincs veled.
2017. dec. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet ám ciszta is.

Ultrahangoztass

2017. dec. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eros elvezeskor, vagy sok elvezeskor neha nekem is sajog. Ha elmulik rovid ido alatt, akkor sztem nincs gaz.
2017. dec. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Egyetertek az utolsoval.

En is ha 1-2 napig nem verem es sok jon nagy erovel nekem is picit megszokott fajdulni viszont par perc alatt elmulik

Erdemes megnezetni szerintem

2017. dec. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy a 4. után fáj, az teljesen normális
2017. dec. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dingval válasza:
Ha esetleg megerőlteted a lábaidat pl.: edzés vagy olyan pózban vagytok, az is okozhatja. De szerintem is csak attól van, hogy olyanok vagytok mint a nyulak.
2017. dec. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek, a poz volt a hibas!:D
2017. dec. 29. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!