Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miert van az hogyha meztelenul...

Miert van az hogyha meztelenul fekszek le aludni akkor all a farkam? 13/f

Figyelt kérdés
2017. dec. 26. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Mert izgalomba hoz,azért..

Nem kell vele foglalkozni.Ha zavar,akkor húzzál fel egy gatyát.

2017. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
Elég nagyképű-közönséges fogalmazás egy kisfiútól. Moderáld magad.
2017. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Mert izgalomba hoz, vagy mert ruha nélkül több inger éri a bőrödet. (De merevedésed éjjelente akkor is van, ha ruhában alszol).
2017. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Es mi az oka annak hogy izgalomba hoz?
2017. dec. 26. 23:06
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Na ezt meg neked kéne tudni. :D
2017. dec. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
én is így vok vele, mert nem egy megszokott dolog és ezért felizgatja az embert, am. ez sztem normális, ne izgulj emiatt
2017. dec. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Normális ebben a korban, hogy bármire feláll.
2017. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Nekem mindig feláll ha meztelenre vetkőzöm. Mondjuk aludni nagyon ritkán szoktam úgy, de fürdéskor, zuhanyzáskor mindig áll. Nem tudom az okát, de nem is keresem,nem zavar.
2017. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Ez 1 teljesen normális kérdés volt. 1 trágár szó sincs bent.Miért kellene moderálni magát.

Ez a korosztály már nem a kisfiuk kategóriája,ott az ovisok vannak .

Ez gyakran megesik a serdűlő fiuknál .Kezd kialakulni a szexualitás,a tudat alatti merevedések .A nem gyakran,vagy először előforduló esetek,amelyek eltérnek a napi megszokottól,kezdetben nagyon sok fiunál elő idéz ilyet.

Megesik ez otthon fürdésnél,ahogy a gatyát is leveszi,a tök meztelen látvány.Uszodában,tesi öltözködésnél,közös tábori fűrdéseknél,és még hosszasan lehetne sorolni

de még iskolai orvosi vizsgálat előtti várakozásnál is .

Tudat alatti szexuális izgalom lép fel . Ezt az agy irányítja ,a természet már ekkor elkezdi a nemi szervet felkésziteni a nagykorúságra .

A kérdezőnél maga a meztelenség okozta ezt,a szokatlan ágyba kerülés .A takaró most a nemi szervvel érintkezett.Ez izgatólag hatott. .Amint ez megszokottá válik,máris nem fog felállni .

Az éjjeli,reggeli merevedéseknek más okai vannak .

Honnan tudnák ezt a fiatal korosztály,ha itt nagyon sok felnőtt sem tudja .Hol merjenek kérdezni ?

Talán még itt sem,mert van olyan válaszoló akinek ez nem tetszik .

2017. dec. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Lehet jobb válaszokat is írni,pontosabban megindokolni a miértjét . 0 ra pontozni,csak a 0 tudománnyal rendelkező tud,ahogy ezt követőleg is . Igen ez a serdűlő korral jár.

Akik ilyet nem értek meg,csak nők lehetnek ,és prüd férfiak .

2017. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!