Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mirtazaphine vagy Mirzaten,...

Mirtazaphine vagy Mirzaten, Remeron antidepresszánstól volt már valakinek merevedési problémája?

Figyelt kérdés

kb. 10 napig szedtem, napi 15 mg-t. Már az első naptól kezdve nem volt tapasztalható igazi merevedés, a reggeli merevedésem sem normális, amolyan fél kemény... Már 5 napja saját döntésemből leálltam vele, de még mindig nincs igazi merevedésem. Vajon ez most így marad? Vagy még pár hét amíg kiürül ez a gyógyszer?

Kérem, hogy olya személyek írjanak akik már tapasztaltak ilyet, feleslegesen ne ijesztgessetek még jobban.



2018. jan. 1. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Az antidepi első számú mellékhatása a csökkent libidó. Neked kell dönteni: szeded a gyógyszert, és meggyógyulsz ( és visszajön a normális libidó is) vagy nem szede a gyógyszert, és akkor még kb 2 hétig normális lesz a libidód, te meg egyre rosszabbul leszel. Akkor meg azért nem lesz libidód ( meg egy nyugodt napod sem)
2018. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de hol olvastál itt ennél a kérdésnél "libidó" csökkenésről?

Sehol sem olvashattál. Merevedési zavarról írtam.

És a gyógyszer elkezdésétől indult el, azelőtt semmi probléma nem volt. És valóban, csak egy hétig szedtem kb., leálltam vele 5 napja.

2018. jan. 1. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!