Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bőrelváltozás a péniszen. Mi...

Bőrelváltozás a péniszen. Mi lehet ez, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bőrelváltozást tapasztaltam a péniszemen, valaki tudna segíteni, hogy mi lehet ez egyáltalán és mi a teendő?

Képeket üzenetben küldök róla.



2018. jan. 6. 16:10
 1/3 Michael Leroi válasza:

Ha nem vagy nemibeteg, akkor egyszerű. Allergia.

Sokévig küzdöttem, bőrgyógyászhoz jártam, és semmi.

Rájöttem, hogy csak tiszta vízzel szabad megmosnom, szappan nélkül.

Se sampon, se más, csak tiszta víz.

Azóta semmi elváltozás.

2018. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Hát ezt így nem tudom. Vagy nem mosod normálisan, azaz nem tisztálkodsz rendesen vagy valami fertőzés. Ha képet küldesz azt megköszönném.
2018. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kép nem kell,szerintem annyira nem is jó dolog,ki tudja ki nézi és milyen szándékkal.De leírhatnád hogy milyen kinézetű az elváltozás.Esetleg hogy hány éves vagy,és van partnered ha annyi idős lennél.


A korod azért kérdeztem mert tini és fiatal felnőtt korban sok férfinél jelentkezik a fordyce folt amikor is a péniszen pici fehér,pattanáshoz hasonló kinézetű dudorok,pöttyök jelennek meg.

Illetve ugyan ebben a korban jelenik meg sok férfinél a pearly peanly papules(ppp),amikor meg a makkon jelennek meg ilyen fehér dudorok.Na egyik sem nemi betegség,csak esztétikai hiba.Nem tudom nem ilyesmire gondoltál.


Ha viszont piros pöttyök jelentek meg esetleg a péniszen vagy makkon akkor az gomba lehet,azt bárhol el lehet kapni,tusfürdő és öblítő,mosópor váltás esetén is kialakulhat. Canesten krémmel lehet kezelni.


Ha nem ilyenek a tűneteid akkor viszont urológiára vagy bőr és nemi beteg gondozóba menj el.

2018. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!