Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 12 éves vagyok,152 centi és...

Segitekbro69 kérdése:

12 éves vagyok,152 centi és az a kérdésem hogy fontos -e hogy marha vagy csirke húst eszek, illetve normális -e hogy mostanában kevesebbet nőttem az átlagnál?

Figyelt kérdés
2018. jan. 6. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Csak a genetikan mulik a magassagid,nem a kajan
2018. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Akármilyen húst ehetsz, legjobb vegyesen. A növekedés nem egyenletes.
2018. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a szüleink,vagy a negyszüleink génjeit örököljük?
2018. jan. 6. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem csak a genetikán múlik. Az egyesült államokban felnövő ázsiaiak is nagyobbra nőnek mint a hazájukban élők.

Legyél ne csak jól lakott, de jól táplált és fitt is. Gondolok itt élő ételekre mint gyümölcs, zöldség, joghurtok, fermentált dolgok, savanyúk. Csodát nem fognak hozni, de mindenképp adhatnak pár centit és egészséget.


A másik dolog hogy várj még pár évet a nehéz súlyzós edzéssel. Én nem vagyok szakember, de olvass utána ha gondolkozol rajta vagy esetleg már benne vagy.

2018. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A felmenőid génjeinek kombinációját öröklöd. De ez nem csak azon múlik, hogy kik ők. A szerencséden és azon is hogy ők milyen életmódot folytattak. Jó példa erre hogy az édestestvérek is lehetnek tök különbözőek és az hogy iszákos, idegbeteg vagy elhízott szülők milyen selejtes utódokat hozhatnak a világra. Holott az ő szüleik még meglehet hogy elég normálisak voltak
2018. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem baj, valaki később érik. Ez teljesen normális:) ha a szüleid nem annyira alacsonyak, átlag magasságúak te is meg fogsz nőni
2018. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!