Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastia műtétet hol...

Ismeretlen977 kérdése:

Gynecomastia műtétet hol lehet megcsináltatni TB-re? Aki tudja légyszives irjon.

Figyelt kérdés
2018. jan. 13. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom.. de belgyógyásznál esetleg vagy endokrinológusnál voltál már? Ők útba igazítanának.
2018. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ezt a háziorvosnál kezdeni .
2018. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam már orvosnál is ... de ők csak azt mondták alkati dolgok... a legtöbb embernek ezt mondják, a végül pedig kiderül hogy müteni kell.... nagyon zavaró... mert észrevettem egy csomót is a mellem körül....hidegbe összehuzodik, melegbe kitágul a mellem... ekkor szokott ilyen nyomás is lenni rajta ...
2018. jan. 13. 19:13
 4/6 generalgoods020 válasza:

Ha tb-re szeretned az elég nagy huza vona lesz, nem mutik egybol, ide kuld oda kuld gyogyszeres kezeles...stb és nem fog használni, majd 1,5 év mulva eljuthatsz a mutetig, es ha szerencsed van aegy normalis sebeszt kapsz aki szepen megcsinalja vagy kapsz egy gyakornokot, vagy egy vadbarmot.


Magánúton, keress meg egy plasztikai sebeszt, 250e körül megvan.

2018. jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy 300-400 ezer ft-ot nem szivesen adnék ki egy műtétért sem, szeretném TB támogatással elvégezni a műtétet
2018. jan. 17. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Plasztikai sebészetre jelentkezz be, van TB-s is
2018. ápr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!