Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtét utáni tisztálk...

Fitymafék műtét utáni tisztálkodást hogyan kell?

Figyelt kérdés
Sajnos a dokim semmit nem mondott. Hátra kell húzni, hogy megmossam? 2 napja volt a műtét és nem tudom hogy megmossam-e vagy sem. Egyik oldal azt írja hagyjam békén egy hétig, másik azt hogy mossam meg és tök természetes, hogy simán hátra tudom húzni, de én sajnos nem tudom. Felső varratot tudom csak megnézni és hát ha nem mosom, eléggé el tud fertőződni, már most is elég kemény szaga van.

2018. jan. 14. 01:55
 1/1 Power Peti válasza:
Szia! Kamillás vizes gézzel vagy szivaccsal mosd óvatosan, amíg fájdalom nélkül hátra bírod húzni. Az segít a gyorsabb gyógyulásban is. Én anno jó tömény kamillás vízbe áztattam naponta párszor 5-10 percre az orvos tanácsára.
2018. jan. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!