Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Fitymafék műtét utáni tisztálkodást hogyan kell?

Sajnos a dokim semmit nem mondott. Hátra kell húzni, hogy megmossam? 2 napja volt a műtét és nem tudom hogy megmossam-e vagy sem. Egyik oldal azt írja hagyjam békén egy hétig, másik azt hogy mossam meg és tök természetes, hogy simán hátra tudom húzni, de én sajnos nem tudom. Felső varratot tudom csak megnézni és hát ha nem mosom, eléggé el tud fertőződni, már most is elég kemény szaga van.

Keress kérdéseket hasonló témákban: tisztálkodás, mosás, fitymafék, műtét, fityma

jan. 14. 01:55  Privát üzenet  

A válasz
Power Peti nevű felhasználó válasza:

Szia! Kamillás vizes gézzel vagy szivaccsal mosd óvatosan, amíg fájdalom nélkül hátra bírod húzni. Az segít a gyorsabb gyógyulásban is. Én anno jó tömény kamillás vízbe áztattam naponta párszor 5-10 percre az orvos tanácsára.

# 1/1Időpont jan. 14. 03:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fitymafék műtét?
Fitymafék műtét utáni vérzés meddig okés?
Herevízsérv után a műtött herét visszaoperálják a herezacskóba, vagy utána az ember 1 herével él tovább?
A rövid fitymaféket csak műtéti beavatkozással lehet megoldani? Mindenképp orvos kell hozzá?
Varratszedés két hét múlva, deréknál. Hogy lehet megoldani tisztálkodást, bármit, ha addig még lehajolni se szabad?
Fitymafek mutet helye miert faj?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!