Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fogyókúra oka lehet-e a...

Fogyókúra oka lehet-e a potencia zavar?

Figyelt kérdés
2 hete egészségesen táplálkozok, sok zöldséget, gyümölcsöt eszem. Azóta 7 kg.-ot fogytam. Jelenlegi testsúlyom 90 kg. 180 cm magas vagyok. Mióta leadtam ezt a súlyt erekciós problémáim vannak. Nehezen áll föl, nem tartós a merevedés. Ez előtt ilyen problémáim nem voltak.
2018. jan. 19. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:

2 hét alatt fogytál 7 kilót?????

Az semmiképp sem normális.

Heti fél kiló a normális ütem. Nagyon nagy túlsúlynál lehet gyorsabb.

De neked nem volt akkora túlsúlyod, hogy 7 kg csak úgy leugorjon rólad.

Mit csináltál? Éheztetted magad? Nagyon egyoldalú volt az étrend?

2018. jan. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden nap más és más diétás ebédek voltak. Búza liszt és cukor tartalmú ételeket nem fogyasztottam. Nem éheztettem el magam. Mindig bőséges volt az ebéd. Napközben almát, és narancsot ettem.
2018. jan. 19. 09:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha 2 két alatt ilyen sok lement, akkor biztosan volt valami drasztikus. Gondolom, ez zavarta meg a rendszert kicsit.

Biztos visszaáll, ha normálisan eszel.

2018. jan. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1 hét alatt fogytam 5 kgot, amikor hírtelen egyik napról a másikra egészségesen kezdtem el enni és lejártam a konditerembe 4x.


Ha nagyon nagy a kalória külömbség akkor nem abnormális az a 7kg 2 hét alatt. Az lenne furcsa ha ugyan ez a trend folytatódna még pár héten át. Általában 1-2 hét után lelassul 1-2kgra még akkor is ha nagyon próbálkozol...

2018. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!